Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 30 липня

Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 30 липня

30.07 10:38    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в відділу по зв’язкам з громадськістю УМВС України в Житомирській області, 18 злочинів зареєстровано черговими частинами УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби, 8 з них працівники міліції вже розкрили, а саме: 2 крадіжки чужого майна, грабіж, 3 випадки нелегального обігу наркотиків та інші.

9 осіб обґрунтовано підозрюються у скоєнні зазначених протиправних дій.

29 липня до Ружинського РВ звернулась непрацююча жителька с. Березянки, 1941 р.н., з заявою про те, що 28 липня близько 20 години до її будинку через незачинені вхідні двері зайшла невідома жінка та відкрито викрала гроші в сумі 1 тис. 355 гривень.

Працівники карного розшуку встановили, що злочин скоїла непрацююча 30-річна місцева жителька, в якої викрадене вилучено.

Того ж дня до Житомирського РВ звернувся житель смт.Решетилівки Полтавської області, 1962 р.н., з заявою про те, що 28 липня близько 5 години 30 хвилин на автодорозі Київ-Чоп, поблизу с.Вереси, сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля "МАЗ" з напівпричепом, в якому перевозились металеві бочки з пивом.

У період з 6 до 10 години невідомим було викрадено 37 бочок пива ємністю 50 літрів кожна. Загальна сума збитку становить 50 тис. гривень.

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група, яка розпочала першочергові дії по встановленню всіх обставин злочину.

29 липня до Радомишльського РВ звернулась пенсіонерка, жителька с.Потіївки, 1930 р.н., яка повідомила про те, що 25 липня в період з 7 до 9 години з її будинку, куди злодій проник, підібравши ключа до замка вхідних дверей, викрадено 90 гривень та мобільний телефон. Сума збитку становить майже 600 гривень.

Працівники міліції встановили, що злочин скоїв непрацюючий 32-річний житель с.Лобачова Луганської області.

29 липня до Ємільчинського РВ звернувся пенсіонер, житель райцентру, 1929 р.н., з заявою про те, що цього ж дня близько 21 години з подвір’я його домогосподарства невідомим викрадено велосипед вартістю 160 гривень.

Дільничні інспектори міліції встановили, що злочин скоїв непрацюючий житель райцентру, 1970 р.н., в якого викрадене вилучено.

Шановні громадяни! Органами та підрозділами внутрішніх справ області постійно вживаються практичні та організаційні заходи, направлені на профілактику та розкриття злочинів, пов’язаних з пограбуванням та обкраданням громадян, а також їх квартир, приватних будинків, дач.
Однак, не забувайте й самі подбати про власну безпеку та безпеку свого майна. Не залишайте без нагляду свої речі у салонах авто, кафе, барах, інших розважальних закладах. Виставляючи напоказ або зберігаючи у легкодоступних місцях мобільні телефони, ювелірні прикраси, гроші, інші цінні речі, ви тим самим може спровокувати потенційних зловмисників.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:19
У Києві судитимуть військовослужбовця за смертельну ДТП ...
Вчора 21:19
Київська митниця завершила березень на рівні 21,5 млрд ...
Вчора 21:18
На Рівненщині прикордонники викрили незаконне виробницт ...
Вчора 21:18
Судитимуть львів’янина, який видурив понад 2 млн гривен ...
Вчора 21:17
На Одещині поліцейські оголосили підозру місцевому мешк ...
Вчора 21:22
З 1 квітня працюючим пенсіонерам автоматично перерахуют ...
Вчора 21:20
Зони ризикованого землеробства: як працюватиме новий ме ...
Вчора 21:18
Вкладення громадян в ОВДП у березні сягнули історичного ...
Вчора 21:16
Кліматична політика: Україна та Німеччина окреслили прі ...
Вчора 21:14
Україна і Німеччина готуються масштабувати безпекову сп ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення