Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 25 вересня

Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 25 вересня

25.09 10:49    
За минулу добу до Єдиного обліку працівниками міліції Житомирщини зареєстровано 408 повідомлень, 105 із них - з ознаками кримінальних правопорушень. Серед них крадіжки чужого майна, хуліганства, умисне нанесення тілесних ушкоджень та інші. У 18 випадках встановлені особи, які обґрунтовано підозрюються у причетності до вказаних подій. Крім того, встановлено 2 особи, що причетні до раніше зареєстрованих правопорушень.

Припинено 132 порушення правил дорожнього руху, 20 з них – керування транспортними засобами у нетверезому стані.

24 вересня до Корольовського райвідділу міліції звернулась 61-річна житомирянка із заявою про викрадення з її помешкання металевого посуду, килимів та господарського реманенту загальною вартістю 4 тис. грн. Оперативники карного розшуку встановили, що кримінальне правопорушення скоїв 24-річний місцевий житель. Наразі встановлюються всі обставини події.

До Новоград-Волинського міськвідділу УМВС надійшло повідомлення про крадіжку майна з декількох приміщень в с. Колодянці. Зловмисник потрапляв у приміщення, розбиваючи вікна або пошкоджуючи замки. Працівники міліції встановили, що крадіжки скоїв 43-річний житель Тернопільської області, у якого й вилучили викрадене. За даним фактом розпочато слідство.

Шановні громадяни! Не забувайте вчасно подбати про безпеку свого майна. Укріпіть двері та вікна у власних офісних приміщеннях, торгівельних закладах тощо. Сучасні технічні та практичні засоби дозволяють надійно захистити будинки та квартири від відвідування небажаних гостей. Приміром, розгляньте питання про встановлення охоронної сигналізації, що зведе намагання зловмисників заволодіти вашим майном до мінімуму.

СЗГ УМВС України
в Житомирській області

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:44
Держгарантії на портфельній основі: Уряд оновив правила ...
Вчора 23:42
МОЗ узгодило з представниками французького агентства но ...
Вчора 23:40
Стартував відбір українських технологічних компаній для ...
Вчора 23:38
41,1 млн грн із коштів UNITED24 спрямують на підтримку ...
Вчора 23:36
Микола Калашник: З 1 вересня Укрзалізниця підвищить зар ...
Вчора 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення