Як повідомили Інтернет-виданню
Рупор Житомира в відділу по зв’язкам з громадськістю УМВС України в Житомирській області, 15 злочинів зареєстровано черговими частинами УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби, 10 з них працівники міліції вже розкрили, а саме: 3 крадіжки чужого майна, 5 випадків нелегального обігу наркотиків та інші.
11 осіб обґрунтовано підозрюються у скоєнні зазначених протиправних дій.
31 серпня до Корольовського РВ звернувся житель райцентру, 1983 р.н., з заявою про те, що по вул. 1 Травня, із його автомобіля "Шевролет", через незачинене скло водійських дверей, невідомим викрадено сумку у якій знаходились 1 тис. 260 гривень та чекові книжки. Сума збитку становить близько 1 тис. 510 гривень.
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група, яка розпочала першочергові дії по встановленню всіх обставин злочину.
До Овруцького РВ звернулась непрацююча жителька райцентру, 1974 р.н., з повідомленням про те, що у садку її дачного господарства невідомим викрадено мобільний телефон «Самсунг» та золоту печатку, які вона залишила без нагляду. Сума збитку становить 1 тис. гривень.
Працівники карного розшуку встановили, що злочин скоїв 37-річний раніше судимий непрацюючий житель Овруцького району, якого затримано, речові докази вилучено.
30 серпня до Червоноармійського РВ звернулась непрацююча жителька райцентру, 1962 р.н., з заявою про те, що цієї ж ночі із підсобного приміщення її дачного будинку, через незамкнені вхідні двері, невідомим викрадено велосипед вартістю 400 гривень.
Дільничні інспектори міліції встановили, що злочин скоїв 25-річний непрацюючий житель райцентру, якого затримано, викрадене вилучено.
Шановні громадяни! Аби не стати жертвою злодіїв, заздалегідь подбайте про безпеку свого майна. Обладнайте помешкання міцними дверима та надійними замками. Залишаючи домівку навіть на нетривалий час, не забувайте закривати кватирки та вікна. Перебуваючи вдома, не залишайте двері своїх домівок незамкненими. Пам’ятайте, що Державна служба охорони може стати надійним гарантом безпеки Вашого майна, а кошти, затрачені на обладнання сигналізації, завжди менші можливих збитків.