Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 23 жовтня

Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 23 жовтня

23.10 11:25    
Як повідомили Інтернет-порталу Рупор Житомира в ВЗГ УМВС України в Житомирській області, 17 злочинів зареєстровано черговими частинами УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби, 11 з них працівники міліції вже розкрили, а саме: 6 крадіжок чужого майна, 1 випадок нелегального обігу наркотиків та інші.

13 осіб обґрунтовано підозрюються у скоєнні зазначених протиправних дій.

21 жовтня до Бердичівського МВ надійшло повідомлення із міської лікарні, про те, що з тілесними ушкодженнями у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку та гематомою правої половини обличчя звернулась місцева жителька, 1936 р.н.

Працівники міліції встановили, що 18-ти та 20-річні жителі райцентру, відкривши кватирку вікна, проникли до будинку потерпілої, де спричинивши господарці руками тілесні ушкодження, заволоділи її грошима в сумі 2 тис. 100 гривень. Грабіжників затримано, в скоєнні злочину зізналися.

22 жовтня до Коростенського МВ звернулась жителька райцентру, 1990 р.н., з заявою про те, що на території кооперативного ринку, невідомий викрав її сумку та гаманець. Сума збитку встановлюється.

Працівники карного розшуку встановили, що злочин скоїла 36-річна, непрацююча жителька райцентру, яку затримано, в скоєнні злочину зізналась.

22 жовтня до Корольовського РВ звернувся приватний підприємець, 1970 р.н., житель райцентру, з заявою про те, що із його автомобіля «Шеврове», через незамкнені двері водія, невідомим таємно викрадено сумку в якій знаходився ноутбук, диктофон та навігатор, чим спричинено збиток на загальну суму 10 тис. 500 гривень.

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група, яка розпочала першочергові дії по встановленню всіх обставин злочину

Того ж дня до Овруцького РВ звернулась жителька райцентру, 1986 р.н. Дівчина поскаржилася, що із підсобного приміщення її господарства, невідомим таємно викрадено велосипед «Мінськ» вартістю 250 гривень.

Працівники карного розшуку встановили, що злочин скоїли 15-ти та 24-річні жителі райцентру, в яких викрадене вилучено.

29 липня до Бердичівського МВ звернулась приватний підприємець, жителька райцентру, 1973 р.н. Жінка повідомила, що із її магазину, через незачинене вікно, невідомим викрадено 20 баночок «Червоної ікри» та інші продукти харчування. Сума збитку становить 1 тис. 220 гривень.

Минулої доби працівники карного розшуку встановили, що злочин скоїли двоє жителів райцентру, яких затримано, в скоєнні злочину зізнались.

49-річна жителька Овруцького району повідомила до відділу міліції, що із подвір’я її господарства, невідомим таємно викрадено брухт чорного металу, чим спричинено збиток на загальну суму близько 1 тис. гривень.

Працівники міліції встановили, що злочин скоїв 34-річний місцевий житель, в якого викрадене вилучено.

33-річний житель Попільнянського району заявив до міліції, що із його будинку, куди злодій проник пошкодивши віконне скло викрадено телевізор вартістю 1,5 тисячі гривень.

Оперативники встановили, що злочин скоїв 35-річний житель райцентру, якого затримано, в скоєнні злочину зізнався.

19-річна жителька м. Житомира повідомила працівників міліції, що в приміщенні одного із нічних клубів, невідомим таємно викрадено її сумочку в якій знаходився мобільний телефон «Нокіа» та особисті документи.

Працівники міліції за скоєння злочину затримали 19-річну місцеву жительку, в якої викрадене вилучено.

Шановні громадяни! Перебуваючи у місцях масового скупчення людей, у кафе, барах, розважальних закладах, будьте уважними та обачними. Пам’ятайте, мобільний телефон, у першу чергу, - сучасний засіб зв’язку, а тому не слід зайвий раз без нагальної потреби демонструвати його можливості та різноманітні функції при сторонніх особах. Цим Ви можете привернути увагу потенційного грабіжника. Ніхто, крім Вас самих, не убереже від любителів легкої наживи.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
17 жовтня 19:00
Щорічний фінансовий тиждень International Monetary Fund ...
17 жовтня 18:58
Надійне партнерство України та США відіграє важливу рол ...
17 жовтня 18:56
МОЗ: е-Направлення та медвисновки створюються лікуючим ...
17 жовтня 18:55
Представниця Уповноваженого Верховної Ради України з пр ...
17 жовтня 18:54
Правова основа безпеки: відбулись навчально-методичні з ...
17 жовтня 18:30
Як зібрати сумку в пологовий будинок: список речей для ...
17 жовтня 18:29
Професійна ароматизація приміщень від «Solo Air»: що це ...
17 жовтня 18:28
Рокла: ключовий помічник для складу та логістики
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення