На Житомирщині посадовці тендерного комітету Держпідприємства "намудрували" з закупівлею інсуліну на 8,7 млн грн

На Житомирщині посадовці тендерного комітету Держпідприємства "намудрували" з закупівлею інсуліну на 8,7 млн грн

04.11 12:53    
Як стало відомо Інтернет-порталу Рупор Житомира, в Житомирській області працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили посадових осіб тендерного комітету комунального підприємства.

За інформацією прес-служби МВС України, вони в березні цього року, у порушення Положення про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти, до розкриття тендерних пропозицій, без участі представників – учасників торгів, провели ознайомлення з тендерними пропозиціями щодо закупівлі лікарських препаратів (інсулін та його аналоги) на загальну суму 8,7 мільйона гривень. У подальшому згадані посадові особи підробили протокол засідання тендерного комітету (фактично не проводилося), на підставі якого було незаконно відмінено торги та змінено процедуру закупівлі вказаних препаратів.

Прокуратурою області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.366 (службове підроблення) КК України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:08
Ухилення від сплати податків майже на 10 млн грн: на Ль ...
Вчора 18:08
На Вінниччині судитимуть ґвалтівника 14-річної підлітки
Вчора 18:07
На Дніпропетровщині викрито незаконне заволодіння 38 зе ...
Вчора 18:07
Мінрозвитку: Після російської атаки у Києві триває обст ...
Вчора 18:07
Уряд запускає експериментальний проєкт зі створення суч ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
Сьогодні 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення