Класична музика не втрачає популярності серед прихильників високого мистецтва. Як стало відомо Інтернет-порталу
Рупор Житомира, днями у Житомирі відбувся концерт, присвячений талановитому композитору та педагогу Борису Лятошинському. У програмі взяли участь польський квінтет імені Бортнянського.
Ірина, глядачка: "Я прийшла на концерт, щоб отримати гарні враження від класичної музики, від творчості, саме за цим позитивом ми і прийшли – за тією краплею енергії, яку дарують музиканти."
Драматична музика не залишає байдужими ані дорослих, ані студентів. Адже неповторний стиль Лятошинського увібрав скарби європейської культури. Житомирський композитор вважається одним з основоположників модерного напрямку в українській музиці, а його твори змушують і сьогодні хвилюватися глядачів та виконавців.
Олександр Дрига, художній керівник квінтету імені Бортнянського: "Такого потужного твору як у нас, немає ніде в світі."
Польський квінтет імені Бортнянського виконав музичні твори не лише Лятошинського, але і Шопена.
Віктор Губанов, директор філармонії: "Hамагаємося частіше проводити такі фестивалі. Але не забуваємо і про сучасну музику, про джаз."
Це не останній візит всесвітньовідомого польського квінтету. Ми ще встигнемо вам набриднути, жартує соліст гурту.
Микола Сікора, соліст квінтету імені Бортнянського: "Mи мріємо наступного разу приїхати у Житомир з Національним оркестром народних інструментів."