Керівника житомирського УКРОПу Андрія Ковальова нагородили грамотою за активну участь у вирішенні проблем мешканців Богунського району

11.12 17:31    
Голова Житомирської обласної організації УКРОПу, депутат Богунської районної ради міста Житомира Андрій Ковальов до Дня місцевого самоврядування отримав грамоту від Житомирського міського голови Сергія Сухомлина за високий професіоналізм, активну громадську позицію, сприяння у вирішенні питань населення району.
Керівника житомирського УКРОПу Андрія Ковальова нагородили грамотою за активну участь у вирішенні проблем мешканців Богунського району

«Для мене депутатська діяльність настільки ж важлива, як і професійна та партійна. У житомирян доволі часто такі самі проблеми, як і в мешканців райцентру чи села. Переважно побутові, комунальні. Доводиться допомагати людям і в соціальних питаннях, часто і в юридичних, адже я – професійний юрист. Звісно, вирішувати проблеми комплексно заважає брак коштів у бюджеті. Але головне – все ж таки ефективне, раціональне використання ресурсів. Саме це й відстоюють наші депутати-укропівці», – зазначив Андрій Ковальов.

Довідка. У двох районних радах міста Житомира – Богунської та Корольовської, працюють 11 депутатів від УКРОПу.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:12
На Харківщині двом депутатам оголосили підозри через не ...
Вчора 18:11
На Львівщині поліцейські затримали зловмисника за підоз ...
Вчора 18:11
Незаконно вивіз із біосферного заповідника «Асканія-Нов ...
Вчора 18:10
Загинули двоє 18-річних пасажирів: у Хмельницькому слід ...
Вчора 18:10
Майже 10 тонн незаконно виловленої риби вилучили поліце ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення