Тарас Батенко: З нового року Україні загрожує колапс без закону про встановлення індивідуальних лічильників газу

Тарас Батенко: З нового року Україні загрожує колапс без закону про встановлення індивідуальних лічильників газу

14.12 23:30    
Апарат Верховної Ради блокує законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», який передбачає встановлення індивідуальних лічильників блакитного палива. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

«Апарат Верховної Ради з невідомих причин блокує законопроект про встановлення індивідуальних лічильників газу. Без цього документа Україні вже з початку нового року загрожує справжній соціальний вибух і газовий колапс!» – наголосив нардеп.

За словами Тараса Батенка, представники УКРОПу та інших парламентських фракцій одноголосно підтримали відповідний законопроект на засіданні профільного комітету більше тижня тому. Однак апарат Верховної Ради навмисно затримує його реєстрацію, регулярно посилаючись на неправильне оформлення супровідних документів або на відсутність керівництва, що є звичайними відмовками.

«Народні депутати з УКРОПу є співавторами проекту закону. І ми наполягаємо на його якнайшвидшому ухваленні!» – підкреслив парламентар.

На переконання Тараса Батенка, якщо Верховна Рада не ухвалить законопроект в останній пленарний тиждень, десятки тисяч українських споживачів, які проти встановлення загальнобудинкових лічильників, можуть відключити від газу вже в перший день 2018 року!

Нагадаємо, раніше нардепи з УКРОПу винесли на розгляд парламенту проект закону № 6277-1 «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо забезпечення встановлення побутовим споживачам природного газу індивідуальних лічильників».

Однак парламентарі вирішили відкликати документ на користь консолідованого законопроекту декількох фракцій, який має більше шансів отримати необхідні 226 голосів у парламенті.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:43
Пересування у комендантську годину без спецперепусток: ...
Вчора 18:41
Амбулаторна реабілітація: що це таке, які послуги до не ...
Вчора 18:40
Відтепер служба 112 прийматиме звернення про проблеми з ...
Вчора 18:39
Національний проєкт Кібер Брама із запобігання шахрайст ...
Вчора 18:38
Техніки на понад мільйон гривень намагалися ввезти в Ук ...
Вчора 18:03
Широкоформатий друк: особливості та переваги
16 січня 18:11
Как открыть счет в иностранном банке
16 січня 18:07
Успешный бизнес на Amazon: советы для начинающих
14 січня 23:26
Сучасний таунхаус: особливості та переваги
09 січня 16:16
монтаж відеоспостереження
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення