Житлово-комунальні послуги є базовими та найближчими до людей, — Зубко

Житлово-комунальні послуги є базовими та найближчими до людей, — Зубко

14.03 11:58    
Саме реформа децентралізації дає можливість модернізувати підприємства житлово-комунального господарства. І сьогодні дуже важливою є якість цих послуг, які є базовими і найближчими до людей. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час урочистостей до Дня працівника ЖКГ у Житомирі.

«Реформа децентралізації стала базовою в Україні. На місця були передані фінанси, можливості та повноваження, що дозволило підприємствам ЖКГ проводити модернізацію і бути амбітними. Якщо говорити про зростання місцевих бюджетів, то у 2014 році з початком реформи децентралізації, Житомир мав 300 млн грн, а вже 2018 рік закінчив з показником у 1,5 мільярда гривень. Окрім фінансування з місцевих бюджетів, місто залучило інвестиції Світового банку, уряду Швейцарії в модернізацію житлово-комунального господарства міста. І я маю надію, що ці проекти будуть успішно реалізовані, і у першу чергу дадуть якісну послугу», – зазначив Геннадій Зубко.

За словами Віце-прем’єр-міністра, сьогодні важлива якість послуг і в освіті, і в медицині, і у наданні адмінпослуг.

«Водночас послуги ЖКГ – це базова послуга і найближча до людини. А їх якість – це повага до людини, яка сплачує послуги. Тому ми зараз хочемо бачити амбітні міста, які проводять реформи і модернізують ЖКГ. І основні напрямки у цьому – модернізація комунальних підприємств, створення інституту відповідального власника, проведення термомодернізації й енергоефективності в житловому секторі», — підкреслив Геннадій Зубко.

Урядовець додав, що монетизація субсидій – також важливий елемент до енергоефективності: «Люди завжди оплатять якісну послугу. І саме монетизація субсидій забирає бар’єр щодо енергоефективності у домогосподарств. Адже тепер люди будуть рахувати, що споживати і як економити на комунальних послугах».

З нагоди свята Геннадій Зубко нагородив жителів області грамотами Кабінету Міністрів України і побажав усім працівникам підприємств ЖКГ здоров’я, успіху і поваги до людей: «Кожен з вас сьогодні зупиняє ті критичні ситуації, які виникають у наших містах. Але я хочу побажати всім тим, хто працює зранку до світанку, не ліквідовувати критичні ситуації, а взагалі позбутися словосполучення «проблеми в ЖКГ». Будьте тими людьми, які надають якісну послугу. А ми будемо робити все для того, щоби провести реформи, створити інститут відповідального власника у житловому секторі, модернізувати водоканали, і побудувати ту країну, яка відповідатиме стандартам європейської держави».

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:43
Пересування у комендантську годину без спецперепусток: ...
Вчора 18:41
Амбулаторна реабілітація: що це таке, які послуги до не ...
Вчора 18:40
Відтепер служба 112 прийматиме звернення про проблеми з ...
Вчора 18:39
Національний проєкт Кібер Брама із запобігання шахрайст ...
Вчора 18:38
Техніки на понад мільйон гривень намагалися ввезти в Ук ...
Вчора 18:26
Уряд спрямував 1 млрд грн на будівництво укриттів у дит ...
Вчора 18:26
Єгор Перелигін: Партнерство з Великою Британією відкрив ...
Вчора 18:24
Понад 20 тисяч звернень щодо відсутності тепла, світла ...
Вчора 18:22
1 млрд грн на безпеку дітей: Уряд затвердив правила роз ...
Вчора 18:20
Прем’єр-міністр: Уряд посилює координацію з виробниками ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення