Володимир Арешонков опонентам: Зичу успіху в реалізації всіх чорних і інших кольорів технологій, як правило, вони повертаються бумерангом

04.06 14:08    
Наш земляк, народний депутат України Володимир Арешонков на своїй сторінці у Фейсбук звертає увагу журналістів, що розпочалась дискредитаційна кампанія проти нього.

«В українському політикумі є немало прихильників технології «чорного піару», проти якого я категорично проти. Вважаю українське суспільство достатньо зрілим, щоб знайти потрібну інформацію про того чи іншого політика та зробити висновок достовірна вона, чи фейкова. Водночас звертаю увагу, особливо журналістів, що розпочинається дискредитаційна кампанія проти мене. Від мого імені поступають пропозиції журналістам щодо збору і поширення негативної компрометуючої інформації проти тих, хто вважає себе моїми опонентами на майбутніх виборах. Повідомлення приходять на засоби зв’язку з підписом АРЕШОНКОВ. Заявляю і запевняю, що ні я, ні люди, які працюють зі мною в якості помічників, їхні прізвища та контакти відомі, до цього не маємо ніякого відношення. Я ніколи не практикував ніяких технологій і не буду цього робити за будь - яких обставин.

Я не збираюсь ні з ким воювати за голоси в окрузі і депутатський мандат для мене не зміст існування. Всі роки каденції я чесно виконував обов’язки народного депутата і впевнений, виборці 64 округу зроблять усвідомлений вибір.

Тим, хто є і буде моїми опонентами в окрузі, я зичу успіху в реалізації всіх чорних і інших кольорів технологій, як правило, вони повертаються бумерангом.
У мене ж було і залишається лише 2 бажання: бути корисним людям і мати спокійну совість», - підкреслює Володимир Арешонков.
Володимир Арешонков опонентам: Зичу успіху в реалізації всіх чорних і інших кольорів технологій, як правило, вони повертаються бумерангом

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:43
Пересування у комендантську годину без спецперепусток: ...
Вчора 18:41
Амбулаторна реабілітація: що це таке, які послуги до не ...
Вчора 18:40
Відтепер служба 112 прийматиме звернення про проблеми з ...
Вчора 18:39
Національний проєкт Кібер Брама із запобігання шахрайст ...
Вчора 18:38
Техніки на понад мільйон гривень намагалися ввезти в Ук ...
Вчора 18:26
Уряд спрямував 1 млрд грн на будівництво укриттів у дит ...
Вчора 18:26
Єгор Перелигін: Партнерство з Великою Британією відкрив ...
Вчора 18:24
Понад 20 тисяч звернень щодо відсутності тепла, світла ...
Вчора 18:22
1 млрд грн на безпеку дітей: Уряд затвердив правила роз ...
Вчора 18:20
Прем’єр-міністр: Уряд посилює координацію з виробниками ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення