Юлія Тимошенко подала до Окружного адмінсуду м.Києва позов про порушення урядом, Пенсійним фондом та Мінсоцполітики права громадян на мінімальну пенсію

Юлія Тимошенко подала до Окружного адмінсуду м.Києва позов про порушення урядом, Пенсійним фондом та Мінсоцполітики права громадян на мінімальну пенсію

18.07 09:48    
Політик нагадала: законом передбачені розміри прожиткового мінімуму для різних категорій громадян, нижче якого платити зарплати і пенсії заборонено. Тобто яким би маленьким не був стаж пенсіонера, йому не можна платити менше 3094 грн. Натомість в останній рік уряд Порошенка-Гройсмана на базі бюджету, який вони з грубими порушеннями проштовхнули через парламент, платили мільйонам українців занижені пенсії, порушуючи закон і Конституцію, пояснила Юлія Тимошенко. За її словами, у результаті - нині понад 70% пенсіонерів отримують пенсії, нижчі прожитковий мінімум.

Лідер «Батьківщини» нагадала що її команда вже довела в судах незаконність і безпідставність постанов уряду Порошенка-Гройсмана про підвищення цін на газ для населення. Вона впевнена, що таке ж рішення буде ухвалено і за «пенсійним» позовом, і пенсії також будуть перераховані.

Політик зазначила: перерахунок може відбутися швидше, якщо рішення ухвалить нова ВРУ і новий уряд. Саме тому кожен голос на виборах за «Батьківщину» - це голос за підвищення мінімальної пенсії до 3094 грн, за зниження тарифів і голосом проти продажу землі та стратегічної власності держави.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:43
Пересування у комендантську годину без спецперепусток: ...
Вчора 18:41
Амбулаторна реабілітація: що це таке, які послуги до не ...
Вчора 18:40
Відтепер служба 112 прийматиме звернення про проблеми з ...
Вчора 18:39
Національний проєкт Кібер Брама із запобігання шахрайст ...
Вчора 18:38
Техніки на понад мільйон гривень намагалися ввезти в Ук ...
Вчора 18:26
Уряд спрямував 1 млрд грн на будівництво укриттів у дит ...
Вчора 18:26
Єгор Перелигін: Партнерство з Великою Британією відкрив ...
Вчора 18:24
Понад 20 тисяч звернень щодо відсутності тепла, світла ...
Вчора 18:22
1 млрд грн на безпеку дітей: Уряд затвердив правила роз ...
Вчора 18:20
Прем’єр-міністр: Уряд посилює координацію з виробниками ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення