Володимир Шелест: Закликаємо громадян виконати свій Конституційний обов’язок, подавши до 1 травня податкову декларацію про майновий стан та доходи

Володимир Шелест: Закликаємо громадян виконати свій Конституційний обов’язок, подавши до 1 травня податкову декларацію про майновий стан та доходи

19.04 13:58    
14 квітня відбувся брифінг для місцевих засобів масової інформації, за участі заступника начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Володимира Шелеста, на тему «Проведення кампанії декларування доходів, отриманих громадянами у 2020 році».

Заступник відомства прокоментував про попередні результати проведення кампанії: «У Головному управлінні ДПС у Житомирській області триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році. Це щорічний захід, який розпочинається у січні та продовжується протягом року, у відповідності до законодавчих етапів та термінів. Зокрема, граничний термін подання громадянами декларації про майновий стан та доходи за 2020 рік - 30 квітня 2021 року, а тому до завершення залишилось понад два тижні. Наразі маємо попередні результати: з початку року громадянами області вже подано 2991 декларацію про майновий стан і доходи за 2020 рік. Самостійно задекларовано до сплати в 2021 році: ПДФО – 6,7 млн. грн., та військового збору – 0,7 млн. грн. Із загальної кількості поданих декларацій - 861 декларація на отримання податкової знижки у відповідності до вимог ст. 166 Податкового кодексу України.

Доходи в сумі 1 млн. грн. та більше задекларували у 2021 році 16 громадян. Загальна сума задекларованого доходу складає 75,4 млн. грн., з яких до сплати самостійно визначено 1,3 млн. грн. ПДФО та 0,2 млн. грн. військового збору. Найбільшу суму отриманого доходу задекларував житель Андрушівського району – майже 34,8 млн.грн. (доходи, отримані у вигляді дивідендів) та житель Черняхівського району – майже 5,1 млн.грн.»

Також Володимир Шелест прокоментував про категорії громадян, які повинні скористатись обов’язком декларування доходів, право на податкову знижку та перелік документів для її отримання, як подати декларацію у зв’язку з карантинними обмеженнями, оподаткування доходу від продажу сільськогосподарської продукції у 2020 році та яка передбачена відповідальність за не подання та не своєчасне подання декларації по майновий стан і доходи.

На запитання журналістів, зокрема, які результати були досягнуті з декларування за відповідний період минулого року та про особливості застосування штрафних санкцій Володимир Шелест надав відповідь відповідно до норм податкового законодавства.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:12
На Харківщині двом депутатам оголосили підозри через не ...
Вчора 18:11
На Львівщині поліцейські затримали зловмисника за підоз ...
Вчора 18:11
Незаконно вивіз із біосферного заповідника «Асканія-Нов ...
Вчора 18:10
Загинули двоє 18-річних пасажирів: у Хмельницькому слід ...
Вчора 18:10
Майже 10 тонн незаконно виловленої риби вилучили поліце ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення