Ми всі повинні разом дивитися в майбутнє, де бар’єри, які стоять на шляху людей, більше не існують, — Юрій Денисовець

05.12 18:26    
У КП «Радомишльський психоневрологічний інтернат», 02 грудня відбулася зустріч з представниками установ та організацій соціальної сфери з нагоди відзначення Міжнародного для людей з інвалідністю.
Ми всі повинні разом дивитися в майбутнє, де бар’єри, які стоять на шляху людей, більше не існують, — Юрій Денисовець

Від Житомирської облдержадміністрації до зустрічі долучилися заступник голови ОДА Юрій Денисовець та директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Олена Грищук.

«Ми всі повинні разом дивитися в майбутнє, де бар’єри, які стоять на шляху людей, більше не існують. Ми передбачаємо майбутнє, в якому люди зможуть отримати доступ до будівлі без використання сходів або може влаштуватися на роботу без страху дискримінації», — сказав Юрій Денисовець.

Заступник голови ОДА додав, що в Україні створено Раду безбар’єрності, для постійного моніторингу та контролю стану виконання Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року.

Нагадаємо, що Віктор Градівський долучився до форуму „4і інклюзія” з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.
Ми всі повинні разом дивитися в майбутнє, де бар’єри, які стоять на шляху людей, більше не існують, — Юрій Денисовець

Довідково. Щороку 3 грудня українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день осіб з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.

На сьогодні в області проживає 111,8 тис. осіб з інвалідністю, в тому числі 6091 дитина у віці до 18 років.

Так, у даний час в системі соціального захисту населення області функціонує 15 інтернатних установ, у яких соціальні послуги отримують 2,2 тис. одиноких непрацездатних громадян та людей з інвалідністю, у тому числі 3 геріатричні пансіонати, 2 дитячі будинки-інтернати, 9 психоневрологічних інтернатів, які за станом здоров’я потребують постійного стороннього догляду, побутового обслуговування, кваліфікованого медичного обслуговування, реабілітаційних послуг

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:43
Пересування у комендантську годину без спецперепусток: ...
Вчора 18:41
Амбулаторна реабілітація: що це таке, які послуги до не ...
Вчора 18:40
Відтепер служба 112 прийматиме звернення про проблеми з ...
Вчора 18:39
Національний проєкт Кібер Брама із запобігання шахрайст ...
Вчора 18:38
Техніки на понад мільйон гривень намагалися ввезти в Ук ...
Вчора 18:26
Уряд спрямував 1 млрд грн на будівництво укриттів у дит ...
Вчора 18:26
Єгор Перелигін: Партнерство з Великою Британією відкрив ...
Вчора 18:24
Понад 20 тисяч звернень щодо відсутності тепла, світла ...
Вчора 18:22
1 млрд грн на безпеку дітей: Уряд затвердив правила роз ...
Вчора 18:20
Прем’єр-міністр: Уряд посилює координацію з виробниками ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення