На Житомирщині, за підтримки партнерів з Естонії, відкрили перший об'єкт, побудований «з нуля»

02.06 18:20    
Сьогодні разом з Міністром закордонних справ Естонської Республіки Маргусом Цахкна та першим віцеспікером Верховної Ради Олександром Корнієнком відкрили перший на Житомирщині об'єкт, побудований "з нуля" за підтримки наших партнерів та друзів з Естонії.
На Житомирщині, за підтримки партнерів з Естонії, відкрили перший об'єкт, побудований «з нуля»

Проєкт реалізовувався в рамках програми відновлення зруйнованої російськими військами інфраструктури. Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.

Плідна співпраця між Естонією та Житомирщиною, започаткована завдяки зусиллям Офісу Президента України та продовжена народними депутатами, стала основою для створення важливих проектів. Яскравим прикладом цьому є сучасний дитячий садочок в Овручі, обладнаний всім необхідним для навчання 160 дітей. Його збудували менше ніж за пів року та обладнали сучасним сховищем.
На Житомирщині, за підтримки партнерів з Естонії, відкрили перший об'єкт, побудований «з нуля»

Ще один важливий проєкт для наших громад на півночі Житомирщини - відбудова зруйнованого рашистами мосту в Малині. Сьогодні також підписали Угоду про спільні наміри та Договір інвестування будівництва цього мосту між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Центром міжнародної співпраці розвитку Естонії.

Також у рамках візиту на Житомирщину Міністра закордонних справ Естонської Республіки передали працівникам Екологічної інспекції Поліського округу три автомобілі та необхідне технічне обладнання.

Це дасть можливість екологам встановлювати факти забруднення території Житомирщини спричинені зокрема й російською агресією.

На Житомирщині, за підтримки партнерів з Естонії, відкрили перший об'єкт, побудований «з нуля»

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:55
Представниця Уповноваженого Верховної Ради України з пр ...
Вчора 18:54
Правова основа безпеки: відбулись навчально-методичні з ...
Вчора 18:53
Крек, гашиш, канабіс – прикордонники Ізмаїльського заго ...
Вчора 18:53
На Закарпатті викрили перевертня у погонах
Вчора 18:53
Соціальна місія прикордонників: турбота про родини тих, ...
Вчора 19:00
Щорічний фінансовий тиждень International Monetary Fund ...
Вчора 18:58
Надійне партнерство України та США відіграє важливу рол ...
Вчора 18:56
МОЗ: е-Направлення та медвисновки створюються лікуючим ...
Вчора 18:54
Денис Шмигаль обговорив посилення співробітництва з Мін ...
Вчора 18:52
Мінцифри: Резиденти Дія.Сіty заплатили ₴53+ млрд ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення