Другий Житомирський Учнівський Кінофестиваль «ЖУК» стартував!

Другий Житомирський Учнівський Кінофестиваль «ЖУК» стартував!

20.11 19:16    
У Житомирі стартував Житомирський учнівський кінофестиваль. Вже другий рік поспіль захід організовує громадська організація «Творча студія ДрімСтеп» за підтримки Сергія Сухомлина. 20 листопада відбулася реєстрація учасників. Бажання поборотися за перемогу у Житомирському Учнівському Кінофестивалі виявили команди 22 шкіл.

«Цьогоріч житомирські школярі зніматимуть короткометражні фільми на тему «Я – переможець». Головне завдання полягає у тому, щоб показати, що коли перемагає кожен з нас – перемагає Україна. Ми повинні щодня перемагати свою лінь, невпевненість, байдужість та проявляти стійкий характер, силу волі, чинити добро та реалізовувати свої таланти. Кожен з нас повинен перш за все перемогти всередині себе, тоді ми зможемо подолати всі негаразди, які є в нашій країні», – зазначив організатор фестивалю, голова ГО «Творча студія ДрімСтеп» Богдан Яремчук.

Під час зустрічі із школярами Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, який ще минулого року повірив у фестиваль «ЖУК» та допоміг втілити ідею в життя, зазначив, що фестиваль «ЖУК» – це, перш за все, для кожного школяра можливість реалізувати себе.

«Тема фестивалю «Я переможець» важлива для кожного з вас. Ви для своїх батьків вже є найталановитішими, найкращими. Завдання цьогорічного фестивалю показати це все і інши житомирянамм. І ми разом з вами це зробимо. Минулого року я бачив обличчя дітей, коли вони виходили на сцену під час церемонії нагородження, коли їм вручали статуетки, визнавали їх переможцями – це було море емоцій, море позитиву, море чудесного настрою. Хочеться це продовжувати», – звернувся до школярів Сергій Сухомлин.

Начальник управління молоді і спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук минулого року також була присутньою на церемонії нагородження «ЖУКа», згадує про цей день з великою радістю.

«Дуже класно, що фестиваль «ЖУК» продовжується. Більше того, він стає традиційним. Управління у справах сім’ї, молоді і спорту підтримувало його минулого року, і цього року підтримує ще з більшою силою. Ми сподіваємося, що цього разу буде ще більше команді ще цікавіші фільми», – зазначила Ірина Ковальчук.
Перед початком роботи над своїми кінострічками команди-учасники відвідають 4 майстер-класи. Проводитимуть їх житомиряни, які вже досягли успіху кожен у своєму напрямку: акторська майстерність – Петро Авраменко, основи режисури – Дмитро Голумбевський, монтажу та відеозйомці школярів навчать працівники телеканалу «СК 1».

Роботи учасників оцінюватимуть в 11 номінаціях. Як і минулого року оголошення імен переможців відбудеться під час урочистої церемонії нагородження весною, наприкінці навчального року. Організатори фесту готують справжній сюрприз для переможців – поїздку на європейський кінофестиваль.
Школи, які з різних причин не змогли бути присутніми на реєстрації, можуть подати заявку на участь у фестивалі до 27.12.15 включно, звернувшись за номерами тел.:
(063)426-06-83, (097)919-72-63 (Тетяна Рафальська – адміністратор фестивалю)
(098)271-45-11 (Богдан Яремчук – керівник проекту)


Другий Житомирський Учнівський Кінофестиваль «ЖУК» стартував!

Другий Житомирський Учнівський Кінофестиваль «ЖУК» стартував!

Довідка:
Перший «Житомирський учнівський кінофестиваль» був започаткований ГО «Творча студія ДрімСтеп» у 2014-2015 н.р. та проведений за підтримки Сергія Сухомлина. Минулого року свої відеороботи на тему «Будь героєм» для участі у конкурсі надіслали 17 шкіл. За перемогу житомирські школярі змагалися у 13 номінаціях. Церемонія нагородження відбулася у кінотеатрі «Україна» та пройшла у кращих традиціях відомих кінопремій – червона доріжка, вишукане вбрання учасників, трансляція у прямому ефірі, подарунки від спонсорів та головний символ фестивалю – статуетку «ЖУК». Після завершення першого кінофестивалю «ЖУК» його учасники та творці прийняли рішення зробити даний проект щорічним.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:55
Представниця Уповноваженого Верховної Ради України з пр ...
Вчора 18:54
Правова основа безпеки: відбулись навчально-методичні з ...
Вчора 18:53
Крек, гашиш, канабіс – прикордонники Ізмаїльського заго ...
Вчора 18:53
На Закарпатті викрили перевертня у погонах
Вчора 18:53
Соціальна місія прикордонників: турбота про родини тих, ...
Вчора 19:00
Щорічний фінансовий тиждень International Monetary Fund ...
Вчора 18:58
Надійне партнерство України та США відіграє важливу рол ...
Вчора 18:56
МОЗ: е-Направлення та медвисновки створюються лікуючим ...
Вчора 18:54
Денис Шмигаль обговорив посилення співробітництва з Мін ...
Вчора 18:52
Мінцифри: Резиденти Дія.Сіty заплатили ₴53+ млрд ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення