Едуард Кругляк: Основна задача Мінрегіону на 2016 рік – термомодернізація житлового фонду

Едуард Кругляк: Основна задача Мінрегіону на 2016 рік – термомодернізація житлового фонду

10.02 14:20    
Сьогодні в Україні гостро стоїть питання модернізації житлового фонду та приведення його у відповідність до європейських норм, оскільки на даний час понад 86 тисяч багатоповерхівок, що мають централізоване теплопостачання, побудовані ще у 60-80 роках минулого сторіччя. Це питання набуло додаткової актуальності у зв’язку з постійним зростанням кількості ОСББ.

Про це повідомив Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк на зустрічі з міжнародними донорами щодо координації та кооперації по розробці Стратегій розвитку житлово-комунального господарства у сфері теплопостачання, водопостачання, водовідведення, енергоефективності будівель та поводження з побутовими відходами.

«Всі ми розуміємо, що власними силами мешканці будинків, ОСББ або управителі такий великий житловий фонд України привести у відповідність до європейських норм не зможуть. Тому зараз проводиться активна робота зі створення Фонду енергоефективності.

В перспективі ми матимемо облік енергоносіїв, заміну комунікацій всередині житлового будинку, утеплення та роботи пов’язані з ремонтом даху тощо. Тобто увесь комплект технічного обслуговування, необхідний для термомодернізації та приведення житлового господарства до міжнародних норм», - повідомив Заступник Міністра.

За його словами, на реалізацію усіх цих заходів потрібен час та залучення немалих коштів.

«Програма енергоефективності та енергозбереження – це основна наша задача на цей рік. Ми будемо активно зустрічатися з активом ОСББ та з нашими іноземними партнерами, вирішувати та обговорювати, що нам треба законодавчо підсилити аби рухатися вперед», - підсумував Едуард Кругляк.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
13 березня 18:22
На Вінниччині прикордонники зірвали нічний «круїз» до М ...
13 березня 18:21
Підозрюваного у незаконному переправленні осіб затримал ...
13 березня 18:21
На Одещині прикордонники викрили транскордонну злочинну ...
13 березня 18:21
Обшуки та затримання - прикордонники ліквідували схему ...
13 березня 18:20
Прикордонники спільно з Бюро економічної безпеки викрил ...
13 березня 17:34
Проблесковые маячки: разновидности и правила использова ...
11 березня 20:58
Соляной кирпич для сауны и бани: секрет здоровья и крас ...
04 березня 20:26
Безпека «під ключ»: переваги професійних охоронних сист ...
03 березня 15:46
Сухий корм для собак: як обрати найкращий варіант
03 березня 15:40
Як я ледь не втратив права на 7 років: мій досвід борот ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення