Геннадій Зубко: Будемо наполягати, аби у парламенті був окремий день для розгляду пакету з енергоефективності

Геннадій Зубко: Будемо наполягати, аби у парламенті був окремий день для розгляду пакету з енергоефективності

07.03 10:16    
Ми будемо наполягати, аби у парламенті був окремий день для розгляду пакету з енергоефективності. У вівторок на пленарному тижні збираємо засідання двох комітетів: з питань будівництва і ЖКГ і комітет з ПЕК. Там остаточно обговоримо питання, які стосуються узгодження всіх пунктів законопроектів.

Про це наголосив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко в інтерв’ю «Громадському радіо».

«Ми визначили 1 квітня як орієнтовану дату, щоб розпочати процес створення фонду. І сьогодні очікуємо прийняття в парламенті законів, які дозволять запровадити його. Це не тільки Закон про Фонд енергоефективності, а й Закон «Про енергоефективність будівель», «Про комерційний облік» і Закон «Про житлово-комунальні послуги».

За його словами, на наступному тижні в Україну прибуде представник ЄС Катерина Матернова, яка допомагає нашій країні у підготовці та впровадженні Фонду енергоефективності.

«Думаю, буде додаткова зустріч з депутатами, аби проговорити необхідність прийняття цих законів. У парламенті є величезна кількість депутатів, які чекають цього закону. Тому в понеділок будемо визначатися із днем, щоб розглянути важливі для країни закони», - наголосив Геннадій Зубко.

На його думку, прийняття енергетичного пакету законопроектів дасть Україні фундаментальну базу, яка дозволить впроваджувати заходи, реалізовані у європейських країнах, які довели результативність.

«У нас є всі шанси бути енергонезалежними через енергоефективність, а не тільки за рахунок збільшення видобутку власного газу», — зауважив Геннадій Зубко.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
17 жовтня 19:00
Щорічний фінансовий тиждень International Monetary Fund ...
17 жовтня 18:58
Надійне партнерство України та США відіграє важливу рол ...
17 жовтня 18:56
МОЗ: е-Направлення та медвисновки створюються лікуючим ...
17 жовтня 18:55
Представниця Уповноваженого Верховної Ради України з пр ...
17 жовтня 18:54
Правова основа безпеки: відбулись навчально-методичні з ...
17 жовтня 18:30
Як зібрати сумку в пологовий будинок: список речей для ...
17 жовтня 18:29
Професійна ароматизація приміщень від «Solo Air»: що це ...
17 жовтня 18:28
Рокла: ключовий помічник для складу та логістики
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення