Фасад нового відділення ПриватБанку оформлено відповідно до “Архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць та територій міста Житомир"

Фасад нового відділення ПриватБанку оформлено відповідно до “Архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць та територій міста Житомир"

04.04 12:05    
Вивіски з окремих букв без підложки, панелі кронштейни на фасаді житомирського відділення та ВІП-центру ПриватБанку за адресою вулиця Київська, 47 виконані з дозволених Архітектурно-художньою концепцією матеріалів і розміщені на рекомендованій документом висоті.

“Архітектурно-художня концепція зовнішнього вигляду вулиць й територій міста Житомир” розроблялась, доопрацьовувалась, перероблювалась упродовж двох років і була затверджена 22 грудня 2016 року. У розробці концепції, спільно з департаментом містобудування та земельних відносин, взяли участь більш, ніж 10 рекламних агенцій міста. У процесі роботи, були вивчені та застосовані досягнення вітчизняного й зарубіжного досвіду у виготовленні та розміщенні інформаційних конструкцій.

У складі цієї концепції є два порядки: порядок розміщення інформаційних засобів та порядок погодження паспортів опорядження фасадів. Таким чином, суб’єкти господарювання мають можливість на кожну вивіску та на кожний інформаційний засіб зареєструвати декларацію про відповідність засобу вимогам Архітектурно-художньої концепції.

При підготовці оформлення фасаду для відділення і ВІП-центру ПриватБанком було опрацьовано два порядки концепції. Працівники банку ознайомились із прикладами недоречних вивісок, типових помилок при виборі матеріалів, розмірів конструкцій, місця їх розміщення та оформили інформаційні засоби відповідно до вимог концепції і підготували паспорт опорядження фасаду для погодження міською радою.

У ПриватБанку планують і надалі проводити роботу з опрацювання фасадів приміщень своїх відділень і сприяти формуванню повноцінного архітектурно-художнього міського середовища.

Наразі на Житомирщині працює 60 відділень, 226 банкоматів і 390 терміналів самообслуговування ПриватБанку.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:43
Пересування у комендантську годину без спецперепусток: ...
Вчора 18:41
Амбулаторна реабілітація: що це таке, які послуги до не ...
Вчора 18:40
Відтепер служба 112 прийматиме звернення про проблеми з ...
Вчора 18:39
Національний проєкт Кібер Брама із запобігання шахрайст ...
Вчора 18:38
Техніки на понад мільйон гривень намагалися ввезти в Ук ...
Вчора 18:26
Уряд спрямував 1 млрд грн на будівництво укриттів у дит ...
Вчора 18:26
Єгор Перелигін: Партнерство з Великою Британією відкрив ...
Вчора 18:24
Понад 20 тисяч звернень щодо відсутності тепла, світла ...
Вчора 18:22
1 млрд грн на безпеку дітей: Уряд затвердив правила роз ...
Вчора 18:20
Прем’єр-міністр: Уряд посилює координацію з виробниками ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення