Житомирський пенсіонер збільшив свою пенсію удвічі через ПриватБанк

12.05 11:49    
Житомирянин Віктор Табун став переможцем акції “Друга пенсія від ПриватБанку”. Протягом трьох місяців чоловік отримуватиме ще одну пенсію в розмірі тієї, яку йому виплачує Пенсійний фонд.

Акція “Друга пенсія від ПриватБанку” проходила з нагоди 25-ї річниці банку в період з 19 березня по 20 квітня 2017 року. За результатами розіграшу, власниками “другої” пенсії від ПриватБанку стали 25 пенсіонерів з різних областей України.

Пощастило і житомирянину Віктору Табуну. Ламаючи стереотипи про “непросунутих” дідусів і бабусь, пан Віктор активно користується і соціальними мережами, й Інтернет-банкінгом “Приват24”. Саме сплачуючи платіжки у Приват24, житомирський пенсіонер дізнався про акцію і зареєструвався.
Житомирський пенсіонер збільшив свою пенсію удвічі через ПриватБанк

“Не розраховував на перемогу, бо зазвичай мені не таланило, але вирішив спробувати. Телевізор фактично не дивлюсь, тому й не бачив сюжету з результатами акції. Був приємно здивований, коли мені зателефонували з банку і повідомили, що я виграв”, - розповів Віктор Табун.

Колишній вогнетривник із ПриватБанком познайомився ще до виходу на пенсію, коли отримував зарплату. Акцентує, що в житті намагається все детально вивчати - від хобі пасічника і фотографа до всіх переваг банку, в якому обслуговується.
Житомирський пенсіонер збільшив свою пенсію удвічі через ПриватБанк

Загалом з пенсійною карткою для виплат клієнту доступні низка пільг. Оплата комунальних послуг без комісій до 2 000 грн на місяць. Випуск та обслуговування картки безкоштовно. Надання виписки у відділенні ПриватБанку безкоштовно. Зняття готівки у всіх банкоматах на території України безкоштовно. Нарахування пенсії та грошової допомоги з Пенсійного фонду без комісії.

Банк щорічно отримує від держави підтвердження прав на виплату пенсії. ПриватБанку довіряють нарахування пенсії понад 3 млн клієнтів по всій Україні, і 100 тисяч - у Житомирській області.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:43
Пересування у комендантську годину без спецперепусток: ...
Вчора 18:41
Амбулаторна реабілітація: що це таке, які послуги до не ...
Вчора 18:40
Відтепер служба 112 прийматиме звернення про проблеми з ...
Вчора 18:39
Національний проєкт Кібер Брама із запобігання шахрайст ...
Вчора 18:38
Техніки на понад мільйон гривень намагалися ввезти в Ук ...
Вчора 18:26
Уряд спрямував 1 млрд грн на будівництво укриттів у дит ...
Вчора 18:26
Єгор Перелигін: Партнерство з Великою Британією відкрив ...
Вчора 18:24
Понад 20 тисяч звернень щодо відсутності тепла, світла ...
Вчора 18:22
1 млрд грн на безпеку дітей: Уряд затвердив правила роз ...
Вчора 18:20
Прем’єр-міністр: Уряд посилює координацію з виробниками ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення