На світлофорі у Бердичеві зіткнулися дві іномарки та маршрутка. ФОТО

31.01 13:29    
Транспортною пригодою та пошкодженням автомобілів обернулась для трьох учасників дорожного руху зупинка на червоне світло. Подія трапилась перед пішохідним переходом біля кооперативного ринку.

Микола, водій «Мерседеса»: «Ми їхали по вулиці Леніна, зупинились на червоне світло. І ті машини, що були передо мною, і я. Тут несподівано позаду мене вдарили»

Ударив іномарку «Пежо-Партнер», який так само, як і "Мерседес", чекав на появу зеленого світла. Ззаду «Пежо» штовхнув пасажирський мікроавтобус. Чого-чого, а такої події під час проїзду містом не чекав, говорить водій «Пежо». Днями вінничанин Сергій збирався їхати за кордон, а тут автомобіль пошкодили. На момент приїзду знімальної групи працівників ДАІ на місці аварії не було. Водії кажуть: про подію правоохоронців повідомили і чекають на них вже близько години.

Микола, водій «Мерседеса»: «Одна машина проїхала, зараз буде інша. Сказали зачекати, бо не їхня зміна нині працювати».

Після зіткнення пасажири маршрутки повиходили, дехто, за словами учасників ДТП, з розбитим носом. Доки чекали приїзду правоохоронців, чоловіки міркували, що спричинило аварію.

Микола, водій «Мерседеса»: «По-перше, бачте, яка дорога: непосипана та слизька, а по-друге, не знаю, що там у водія маршрутки з гальмами сталося. Він казав, що їхав повільно. Тут треба розбиратися».

Сергій, водій «Пежо»: «Якщо подивитися на його гальмівний шлях, можна сказати, що тут справа у халатності водія. Це моя думка. Гальмівний шлях там близько 4 метрів і плюс ще погана погода»



На світлофорі у Бердичеві зіткнулися дві іномарки та маршрутка. ФОТО


На світлофорі у Бердичеві зіткнулися дві іномарки та маршрутка. ФОТО


На світлофорі у Бердичеві зіткнулися дві іномарки та маршрутка. ФОТО


На світлофорі у Бердичеві зіткнулися дві іномарки та маршрутка. ФОТО

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: ВІК
Україна Цікавинка Скандали
26 червня 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
26 червня 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
26 червня 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
26 червня 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
26 червня 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення