На Житомирщині продовжено відсторонення від посади мера міста

На Житомирщині продовжено відсторонення від посади мера міста

24.01 17:40    
У п’ятницю, 24 січня 2020 року, Коростишівською місцевою прокуратурою забезпечено розгляд клопотання про продовження відсторонення від посади міського голови одного з міст Житомирщини, підозрюваного у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам на суму понад 806 тис грн.
Ухвалою Коростишівського районного суду продовжено відсторонення особи від посади строком на один місяць, до 24 лютого 2020 року.

Як повідомлялося раніше, посадову особу підозрюють у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

Органом досудового розслідування установлено, що посадовець, не перевіривши достовірність внесених відомостей, підписав офіційні документи про вартість виконаних підрядником робіт під час ремонту доріг та акти приймання виконаних робіт, які не відповідали фактичним, оскільки були завищені. Такими діями місцевому бюджету завдано збитків на 806, 5 тис грн.

Незаконні дії посадової особи викрито за оперативного супроводу УСБУ в області та Управління стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції України в області.
Досудове розслідування проводить слідчий відділ Коростишівського ВП ГУНП в області, процесуальне керівництво здійснює Коростишівська місцева прокуратура.

Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:19
Як ветеранам й ветеранкам отримати відшкодування за оре ...
Сьогодні 16:15
Унаслідок ДТП на Полтавщині загинули двоє дітей: обом в ...
Сьогодні 16:14
На Миколаївщині викрито канал збуту незаконно виготовле ...
Сьогодні 16:14
Постачали обладнання до рф через іноземного посередника ...
Сьогодні 16:13
Одеський морський торговельний порт відвілали урядова т ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
Вчора 19:13
Лікарям Житомирського обласного онкодиспансеру повідомл ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення