Поліцейські Житомирщини проаналізували результати своєї роботи з початку року

Поліцейські Житомирщини проаналізували результати своєї роботи з початку року

06.04 17:15    
4 квітня у Головному управлінні Нацполіції області підвели підсумки роботи за 3 місяці 2020. Детальний аналіз проведено за напрямами діяльності слідчих, кримінальної поліції, підрозділів превенції та стану дотримання дисципліни і законності у повсякденній роботі.

- З початку року до поліції Житомирщини надійшло понад 46 тисяч заяв та повідомлень, більше ніж кожне 10 (або майже 5 тисяч - 11%) мали ознаки кримінальних правопорушень, - повідомив начальник ГУНП Сергій Крупєй. – У близько 4 тисячах випадків відомості про події внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Водночас у 41% проваджень особам було повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, до суду передано 30% з них.
Більш детальний аналіз стану криміногенної ситуації в регіоні за напрямами діяльності провели заступники начальника ГУНП Олександр Радченко та В’ячеслав Пашковський, які зупинились як на позитивних тенденціях, так і прогалинах у роботі.

Заступник начальника ГУНП – керівник поліції превенції Артем Лисогор, окрім іншого, акцентував увагу присутніх на нинішніх актуальних завданнях з недопущення поширення вірусної інфекції сереж жителів Житомирщини. Зокрема, йшлося про забезпечення контролю за режимом обсервації та самоізоляції, дотримання карантинних заходів тощо.

За результатами роботи упродовж першого кварталу прийнято низку кадрових рішень щодо територіальних підрозділів поліції області. Також уже традиційно назвали кращих. Ними стали Коростишівський, Новоград-Волинський та Бердичівський відділи, а серед відділень – Пулинське, Народицьке та Олевське.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:30
Понад 136 тисяч кв. м українських земель потребують роз ...
Вчора 22:29
Представники шведської компанії «MW Group» завітали до ...
Вчора 22:24
Київські митники виявили більше тисячі митних правопору ...
Вчора 22:23
Держаудитслужба отримала особливі повноваження для пере ...
Вчора 22:23
Контрафактні електронки та фальшиві бренди: прикордонни ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення