Житомирська область: упродовж минулої доби рятувальники області продезінфікували вісім об’єктів різного призначення

17.09 17:43    
Для запобігання поширення коронавірусної інфекції серед жителів області, рятувальники продовжують надавати допомогу органам влади, комунальним службам у проведенні протиепідемічних заходів зі знезараження територій, об’єктів та приміщень закладів із масовим перебуванням людей.
Житомирська область: упродовж минулої доби рятувальники області продезінфікували вісім об’єктів різного призначення

Так, 16 вересня у м. Овруч особовий склад 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини провів санітарну обробку гуртожитку місцевого професійного ліцею, в якому захворіла сім’я, що там проживає. Рятувальники обробили коридори на п’яти поверхах, кімнати санвузла, душові, сходові клітини, фойє та вхід до самого гуртожитку.
А в м. Коростишів фахівці ДСНС продезінфікували два місцеві супермаркети, приймальне відділення лікарні, а також два автомобілі швидкої допомоги, що транспортували людей з підозрою на Covid-19 до медичного закладу.

У свою чергу житомирські рятувальники провели роботи по санітарній обробці двох об’єктів з масовим перебуванням людей в обласному центрі для попередження розповсюдження захворюваності.

Шановні громадяни! Закликаємо вас бути відповідальними та чітко дотримуватися вимог карантину. При відвідуванні місць масового перебування людей необхідно використовувати засоби індивідуального захисту. Дотримуйтеся правил елементарної особистої гігієни, аби убезпечити себе та зменшити ризики інфікування. Подбайте про свою безпеку та безпеку оточуючих вас людей!
Житомирська область: упродовж минулої доби рятувальники області продезінфікували вісім об’єктів різного призначення

Житомирська область: упродовж минулої доби рятувальники області продезінфікували вісім об’єктів різного призначення

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:02
У Макарові на Київщині 50 родин отримали ключі від відн ...
Вчора 17:40
Використав 15-річну дівчину для збору розвідданих - рос ...
Вчора 17:40
«Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 1,2 млр ...
Вчора 17:39
Вперше за час війни Україну відвідала Генеральний секре ...
Вчора 16:39
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення