4 інвестиційних паспортів підготували у громадах області за підтримки ULEAD

29.12 09:26    
4 інвестиційних паспортів підготували у громадах області за експертної підтримки U-LEAD у 2022 році. Це Овруцька, Бердичівська, Брусилівська і Хорошівська громади. Робоча група Програми допомогла фахівцям муніципалітетів зібрати, проаналізувати та описати ключову інформацію про інвестиційні об’єкти та їх переваги.

4 інвестиційних паспортів підготували у громадах області за підтримки ULEAD


“Ми надали шаблон інвестиційного паспорту. І кожна громада, за підтримки експертів, проводила ідентифікацію та інвентаризацію привабливих ресурсів. Напрацьовані матеріали представляли бізнесу та громадськості. Далі громади перейшли до етапу популяризації своїх інвестиційних переваг”, - наголосив Георгій Федорук, радник з питань місцевих фінансів та управління Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Житомирській області.

З кожною громадою працював експерт U-LEAD. Це всеукраїнська ініціатива, яка стартувала в серпні, й за цей час команда провела інформаційну сесію, 9 тренінгів, 57 публічних презентацій, 181 індивідуальну та 25 групових зустрічей для фахівців громад. Всього в Україні 57 громад розробили інвестиційні паспорти в рамках цієї ініціативи.

“Інвестиційний паспорт є результатом роботи фахівців громад та нашої команди. Також, важливим досягненням є досвід, який отримали муніципалітети. Від збору інформації й до просування вже описаних об’єктів. В умовах воєнного стану це надважливі знання”, - наголосив Василь Невмержицький, керівник Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Житомирській області під час інформаційної сесії з просування потенціалу громад.

Такі сесії допомагають командам муніципалітетів знаходити потенційних інвесторів, адже цей документ — це інструмент реалізації потенціалу, і ним потрібно вміти користуватись.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 22:27
Фіктивні судові рішення для ухилення від служби та мобі ...
Сьогодні 22:27
Держспецзв’язку: Перелік забороненого до використання П ...
Сьогодні 22:26
Сергій Корецький обговорив із Прем’єр-міністром Ірланді ...
Сьогодні 17:18
Майже пів мільйона гривень збитків на спорудженні артез ...
Сьогодні 17:17
148 кг канабісу: на Закарпатті прокуратура домоглася ре ...
Сьогодні 14:23
Коштом бюджету: завершена перша сотня договорів на розм ...
Сьогодні 14:21
Незаконний джипінг на заповідних територіях: орієнтовни ...
Сьогодні 14:19
Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт, який посилює ...
Сьогодні 14:17
У 2026 році послугу підтриманого проживання отримають б ...
Сьогодні 14:15
МОЗ: До регіонів України триває доставка понад 38 тисяч ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення