На Житомирщині чоловік намагався позбутися колишньої вагітної співмешканки

На Житомирщині чоловік намагався позбутися колишньої вагітної співмешканки

06.09 18:40    
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, прокурори Житомирської обласної прокуратури надіслали до суду обвинувальний акт стосовно місцевого жителя за фактом замаху на жінку, яка завідомо для винного перебувала у стані вагітності (ч. 3 ст. 15, п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України).

Слідство встановило, що 41-річний житель міста Коростеня у січні минулого року намагався позбутися колишньої вагітної співмешканки.

Він дізнався, що жінка чекає дитину, і був проти її народження. Аби примусити перервати вагітність, неодноразово погрожував їй фізичною розправою. За домашнє насильство та побиття вагітної співмешканки суд заборонив йому наближатися до потерпілої.

Однак обвинувачений не вгамувався. Він задумав отруїти жінку та її ненароджене дитя. Для цього придбав сильнодіючий медичний препарат за 2500 грн. Проте здійснити злочинний план йому не вдалося – на заваді стали правоохоронці, які затримали чоловіка відразу, як тільки він купив медпрепарат.
Життя жінки й дитини врятоване. А зловмисник постане перед судом.

За скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювали прокурори Житомирської обласної прокуратури. Досудове розслідування проводило ГУНП в області, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним виробком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:19
До 17 тонн пального за 5 місяців — ДБР викрило на прода ...
Вчора 21:19
Збитки понад 5 млн грн під час закупівлі супутникових т ...
Вчора 21:19
На Одещині прикордонники викрили місцевого жителя, який ...
Вчора 21:17
Прикордонники викрили масштабну схему незаконного переп ...
Вчора 21:17
Підпільна нафтобаза, контрафактне пальне та майже 20 мл ...
25 травня 20:10
Дрони DJI Matrice 4T та системи скидання: новий рівень ...
21 травня 20:19
Популярність та переваги електричних мотоциклів
19 травня 18:44
Как выбрать компанию для международной перевозки умерши ...
18 травня 20:40
Международные ритуальные услуги: транспортировка умерши ...
15 травня 21:21
Як правильно підібрати шини для літа – поради для водії ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення