У Баранівці Віталій Бунечко привітав з прийдешнім професійним святом працівників освіти

29.09 11:42    
Як стало відомо Рупор Житомира, 28 вересня під час робочої поїздки до Баранівки начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко привітав з прийдешнім професійним святом працівників освіти Житомирщини.

Разом з нашими захисниками працівники освіти є творцями майбутнього. Воїни Збройних сил України виборюють Незалежність нашої Держави. А вчителі та викладачі – виховують нову генерацію успішних, талановитих українців-патріотів.

У Баранівці Віталій Бунечко привітав з прийдешнім професійним святом працівників освіти


«На своєму досвіді переконався, що завдяки талановитим вчителям наші діти стають справжніми геніями не лише за предметами класичної шкільної програми, а й опановують сучасні технології. Вони з задоволенням вивчають програмування та робототехніку, моделюють свої власні винаходи та реалізовують свій потенціал на повну. Задля цього державна, обласна влада та уся освітянська спільнота прикладають багато зусиль», – зауважив Віталій Бунечко.

Також начальник ОВА зазначив, що завдяки співпраці з освітянами та громадами у 2022 році вдалося у 3 рази збільшити кількість облаштованих укриттів у закладах освіти. Цьогоріч коштом обласного бюджету та Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ було приведено до ладу 9 укриттів у різних громадах області.

Нещодавно Житомирська обласна військова адміністрація досягла домовленості з Програмою розвитку ООН, яка найближчим часом профінансує ремонт, придбання меблів та обладнання для 31 школи в 12 громадах області. Упродовж цього важкого воєнного року спільними зусиллями було придбано для шкіл Житомирщини 28 автобусів, які підвозитимуть дітей на навчання.

«Попри часті повітряні тривоги та можливі ракетні атаки росіян наші вчителі продовжують давати знання, зокрема й тим, хто досі перебуває закордоном, проводять уроки не зважаючи на географію, часові пояси й інші перешкоди. Залишайтеся й надалі еталоном мудрості, взірцем відповідальності та прикладом нескінченної енергійності для ваших учнів», – сказав начальник Житомирської ОВА.

Завдяки проєкту «Ноутбук кожному вчителю» дистанційна освіта із виклику перетворилась на реальність, що допомогла дітям не відставати від навчання. Зазначимо, що Житомирщина отримала упродовж останніх двох років майже 11 тисяч сучасних ноутбуків.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:19
До 17 тонн пального за 5 місяців — ДБР викрило на прода ...
Вчора 21:19
Збитки понад 5 млн грн під час закупівлі супутникових т ...
Вчора 21:19
На Одещині прикордонники викрили місцевого жителя, який ...
Вчора 21:17
Прикордонники викрили масштабну схему незаконного переп ...
Вчора 21:17
Підпільна нафтобаза, контрафактне пальне та майже 20 мл ...
25 травня 20:10
Дрони DJI Matrice 4T та системи скидання: новий рівень ...
21 травня 20:19
Популярність та переваги електричних мотоциклів
19 травня 18:44
Как выбрать компанию для международной перевозки умерши ...
18 травня 20:40
Международные ритуальные услуги: транспортировка умерши ...
15 травня 21:21
Як правильно підібрати шини для літа – поради для водії ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення