У Бердичеві на заводі “ТІС-Полісся” відкрили новий цех

У Бердичеві на заводі “ТІС-Полісся” відкрили новий цех

16.08 08:26    
На одному з найпотужніших підприємств області з виробництва полівінілхлоридових плінтусів та оздоблювальних виробів “ТІС-Полісся” відбулося урочисте відкриття нового цеху. Перерізати червону стрічку приїхали керівники підприємства та Бердичівський міський голова. Відкриття нових промислових об’єктів, зазначив Василь Мазур, стало вже системним явищем у місті, і це добре. А ще краще, коли у людей, які їх відкривають, великі плани на майбутнє.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Дуже добре, що є такий чоловік, який очолює підприємство, представляє іноземних інвесторів, і у якого “кипить” енергія. Приємно те, що у планах керівництва — будівництво житла для тих, хто тут працює. Я думаю, якщо будуть реалізовані ці плани, підприємство матиме значний поштовх для свого розвитку.»

У місті завод функціонує з 2002-го року. Тоді тут була лише одна екструзійна лінія, де працювало всього 19 чоловік. Сьогодні це — 10 таких ліній, що виробляють понад 12 млн. погонних метрів продукції, та 133 робочих місця.

Олександр Попіль, генеральний директор ТОВ “ТІС”: «Основна продукція — це оздоблювальні профілі з різних матеріалів: дерева, металу та ПВХ. З останнього повністю виготовляє завод “ТІС-Полісся”. Це плінтуси, кути для керамічної плитки, кутники для вуглів, наванновий профіль.»

Після введення в експлуатацію нового цеху, площа якого майже 2000 м. кв., кількість робітників зросте до двохсот п’ятдесяти, говорить Олександр Попіль. Окрім ліній виробництва, на підприємстві також є склад, де зберігається готова продукція. Плінтуси, кутники та інші вироби “ТІСу” знають на ринках Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану та Польщі, не говорячи уже про ринок України.

Олександр Попіль, генеральний директор ТОВ “ТІС”: «Певні країни нашого регіону знаходяться у кризі, тому товарообіг з ними дещо знизився. Сьогодні ми незадоволені співпрацею із зарубіжними партнерами, зате ємкість ринку України — достатня для збуту цієї продукції.»

У найближчих планах керівників підприємства — запуск ще одного цеху площею у 1300 м. кв. Він включатиме у себе чотири термопластавтомати та склад готової продукції. Якщо ці плани реалізуються, каже директор, то виробнича потужність заводу збільшиться вдвічі. А це нові надходження до бюджету, нові робочі місця та змога ще більше закріпитися на ринку товарів.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: ВІК
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:07
Розкрадання 5,5 млн грн на закупівлі РЕБ і FPV-дронів д ...
Вчора 19:07
Понад 2 мільйони гривень під підлогою: в «Устилузі» вик ...
Вчора 19:06
На Запоріжжі прикордонники викрили організаторів незако ...
Вчора 19:06
Прикордонник допоміг викрити організатора схеми втечі в ...
Вчора 19:05
Прикордонники викрили схему з продажу фіктивної інвалід ...
Вчора 18:50
Зарплати медиків екстреної та первинної допомоги зроста ...
Вчора 18:48
Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ проведуть навчання з ко ...
Вчора 18:46
Уряд змінив підхід до розрахунку зарплат у будівництві ...
Вчора 18:46
Досвід Німеччини: орієнтир для розвитку системи торгівл ...
Вчора 18:44
Денис Шмигаль: Підготовка до наступної зими є одним із ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення