На Житомирщині 32-річного чоловіка засуджено до довічного ув’язнення за жорстоке вбивство подружжя

На Житомирщині 32-річного чоловіка засуджено до довічного ув’язнення за жорстоке вбивство подружжя

08.05 15:30    
За публічного обвинувачення прокурора Коростенської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним в умисному вбивстві двох осіб та крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану (п.1 ч.2 ст.115, ч. 4 ст. 185 КК України). Йому призначено покарання у виді довічного позбавлення волі.

Прокурор у суді довів, що 32-річний житель Народицької територіальної громади скоїв жорстоке вбивство подружжя та заволодів їхнім майном. Раніше він неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за злочини проти життя та здоров’я особи та проти власності.

Це сталося у вересні 2022 року, в смт Народичі, близько другої години ночі. Напередодні обвинувачений разом з потерпілою допомагали по господарству односельчанину. Отримавши розрахунок, пішли до неї додому, де разом з її чоловіком допізна розпивали алкогольні напої.

Під час застілля господарі дорікнули гостю за його кримінальне минуле. Це не сподобалося чоловіку. Він розлютився, схопив зі столу ніж і смертельно поранив господаря. Забравши зі столу гроші, вже при виході з будинку зустрів його дружину. Аби позбутися свідка, їй також заподіяв численних смертельних ударів ножем.
Переконавшись, що господарі – без ознак життя, вже з мертвої жінки зірвав сумочку з мобільним телефоном. Щоб приховати злочин, вклав у руку потерпілої ніж та зник з місця злочину. Вдома продовжив замітати сліди, спаливши у грубці один з вкрадених телефонів та жіночу сумочку.

Після скоєного нічного подвійного вбивства попив ранкової кави та вирушив до Житомира, де й був викритий правоохоронцями.

З дня затримання і дотепер засуджений перебуває під вартою. Наразі вирок не набрав законної сили. Досудове розслідування – Коростенського райуправління поліції.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
21 листопада 22:01
Майже 50 тисяч слухачів за рік: онлайн-курс ДСНС про св ...
21 листопада 22:01
Держаудитслужба спільно з німецьким GIZ запланували про ...
21 листопада 22:00
На Сумщині правоохоронці викрили схему незаконного пере ...
21 листопада 22:00
На Закарпатті викрито схему незаконного переправлення о ...
21 листопада 21:59
Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слід ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення