Суддю районного суду Житомирської області, яку викрили на «зливі» даних досудового розслідування, відсторонено від здійснення правосуддя

27.02 16:19    
Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила від здійснення правосуддя суддю Коростишівського районного суду Житомирської області у зв’язку із її притягненням до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, що Служба безпеки спільно з ДБР та прокуратурою задокументувала розголошення фігуранткою даних досудового розслідування щодо посадових осіб медустанов регіону-учасників корупційної схеми ухилення від мобілізації.

Суддя віднайшла у Єдиному реєстрі судових рішень інформацію із обмеженим доступом щодо деталей цього провадження.

Надалі повідомила її одному із підозрюваних у справі – лікарю та його колезі.

На підставі зібраних СБУ доказів у лютому ц.р. заступник Генерального прокурора повідомив фігурантці про підозру у несанкціонованому перехопленні інформації, яка обробляється в автоматизованих системах, та розголошенні даних досудового розслідування суддею, тобто у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.362 та ч.2 ст.387 Кримінального кодексу України.

Комплексне документування правопорушення здійснили співробітники СБУ в Житомирській області у співпраці зі слідчим відділом (із дислокацією у м.Житомирі) ТУ ДБР, розташованого у м.Хмельницькому, за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Суддю районного суду Житомирської області, яку викрили на «зливі» даних досудового розслідування, відсторонено від здійснення правосуддя

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:54
На Черкащині військовий вимагав 15 тис доларів США за ...
Вчора 21:53
На Одещині водійка намагалась вивезти 30-річного чолові ...
Вчора 21:53
Прикордонники викрили злочинну групу, яка продавала «бр ...
Вчора 21:52
На Волині прикордонники виявили колаборантку із так зва ...
Вчора 21:52
На кордоні зі Словаччиною затримали групу порушників
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
23 лютого 22:59
Ремонт и обслуживание компьютерной техники в Днепре: по ...
21 лютого 00:25
Порівняння дохідності від оренди в популярних мегаполіс ...
19 лютого 21:03
Регіональні сайти новин: особливості та актуальність
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення