Сприяння вісьмом «ухилянтам» у незаконному переправленні через державний кордон України – затримано мешканку Одещини

27.03 12:31    
За процесуального керівництва прокурорів Коростенської окружної прокуратури громадянці України повідомлено про підозру у сприянні незаконному переправленню осіб через державний кордон України шляхом надання засобів, вчиненому щодо кількох осіб, з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

Розслідуванням установлено, що 30-річна жителька Одеської області сприяла незаконному перетину державного кордону України вісьмом молодикам.

Напередодні, домовившись з координатором злочинної діяльності по переправленню осіб через державний кордон, вона забрала зі заздалегідь обумовленого місця в м. Києві вісьмох пасажирів та вирушила в бік кордону з білоруссю.

Однак, під час руху, неподалік кордону, працівниками Державної прикордонної служби України вказаний автомобіль було зупинено, водійку затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Прокурором погоджено клопотання слідчого про взяття підозрюваної під варту. Утім, слідчим суддею їй обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту. Наразі прокуратурою готується апеляційна скарга на вищевказане рішення суду.

Пасажирів автомобіля, які є особами, що підлягають мобілізації, направлено для проходження ВЛК.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Коростенського РУП ГУНП в Житомирській області, за оперативного супроводу 9-го прикордонного загону імені Січових Стрільців Державної прикордонної служби України та відділу міграційної поліції ГУНП в Житомирській області.

На цей час вживаються заходи до встановлення усіх обставин події та осіб, причетних до організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:33
Юлія Свириденко та П’єр Ельброн обговорили українсько-ф ...
Вчора 16:29
Держаудитслужба розпочала аудит бюджету міста Луцька
Вчора 16:28
Прикордонники викрили правопорушників, які виготовляли ...
Вчора 16:28
На кордоні з Румунією прикордонники виявили мікроавтобу ...
Вчора 16:27
Уряд розширив повноваження Держаудитслужби під час пере ...
24 листопада 18:22
Найкращі тональні засоби з SPF – Топ-5 фаворитів осені ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення