Вимагав 6 тис доларів США за неперешкоджання господарській діяльності товариства – судитимуть податківця з Житомирщини

02.04 15:56    
Прокурори Офісу Генерального прокурора скерували до суду обвинувальний акт стосовно начальника одного з відділів управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Житомирській області за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Розслідуванням встановлено, що підозрюваний вимагав від представника товариства кошти за неперешкоджання господарській діяльності та невжиття заходів для анулювання ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним. Таку вимогу посадовець профільного підрозділу поставив представнику суб’єкта господарювання у липні 2023 року. Щорічна «плата» за це становила 6 тис доларів США або еквівалентна сума у гривнях.

У подальшому податківець погодився розбити суму по місяцям, тобто по 500 доларів США або у гривневому еквіваленті до закінчення терміну дії ліцензії. Задокументовано одержання посадовцем у вересні та жовтні 42 тис грн неправомірної вигоди як обумовленої суми за два місяці.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Хмельницькому, за оперативного супроводу працівників ГОУ ДБР.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Вимагав 6 тис доларів США за неперешкоджання господарській діяльності товариства – судитимуть податківця з Житомирщини

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:04
На Закарпатті поліцейські затримали озброєного чоловіка ...
Вчора 22:03
Поліцейські Корюківщини менш ніж за дві години розшукал ...
Вчора 22:03
СБУ затримала у Дніпрі агента рф, який активував для во ...
Вчора 22:02
На кордоні з Молдовою прикордонники виявили велику парт ...
Вчора 22:02
В Одесі представили напрацювання щодо оновлення Морсько ...
Вчора 22:11
Голова Держрибагентства Ігор Клименок обговорив із кері ...
Вчора 22:09
Мінекономіки розпочало бета-тест послуги в Обрії – дист ...
Вчора 22:07
Уряд врегулював передачу радіофармацевтичних препаратів ...
Вчора 22:05
Українська школа поруч: МОН презентувало оновлений порт ...
Вчора 22:03
Шість областей України отримали потужні системи накопич ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення