На Житомирщині судитимуть жителя Вінниці за сприяння незаконному переправленню осіб через державний кордон України

21.05 15:50    
Прокурором Коростенської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Вінниці, який обвинувачується у сприянні незаконному переправленню осіб через державний кордон України порадами, вказівками, наданням засобів та усуненням перешкод, вчиненому повторно, щодо кількох осіб, з корисливих мотивів ( ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, 24-річний житель Вінниці організував схему незаконного переправлення чоловіків призовного віку через кордон – йому підшукували охочих і домовлялися з ними про зустріч в обумовлених місцях. Потім вінничанин садив їх у свої автомобілі і віз до кордону, оминаючи блок-пости. За свої послуги він брав по 4000 гривень з кожного.

Слідство задокументувало чотири випадки, коли з січня по березень цього року він допоміг 14 чоловікам незаконно перетнути кордон.

Під час чергової спроби перевезти ще трьох людей, його автомобіль разом із пасажирами зупинили прикордонники.

Досудове розслідування здійснювали слідчі відділу поліції № 1 Коростенського РУП ГУНП в Житомирській області, за оперативного супроводу 9-го прикордонного загону імені Січових Стрільців Державної прикордонної служби України.

За скоєний злочин передбачено покарання у виді позбавленням волі на строк від семи до дев’яти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
26 червня 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
26 червня 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
26 червня 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
26 червня 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
26 червня 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення