Овруцька міська рада з сумом повідомляє, що 13 травня 2025 року загинув Захисник України
Сироватка Валентин Петрович.
"Знову страшна звістка сколихнула Овруцьку громаду...
Із сумом і болем у серці повідомляємо, що в бою за Україну, її свободу і незалежність 13 травня 2025 року в районі населеного пункту Юнаківка на Сумщині загинув наш земляк, Герой — Сироватка Валентин Петрович, 03 червня 1981 року народження, житель міста Овруч.
Народився і до шести років проживав у селі Велика Хайча, згодом разом з родиною переїхав до Овруча, де навчався в Овруцькій школі №4.
Мужньо виконавши свій військовий обов’язок, він назавжди залишився вірним Військовій присязі та українському народові.
За час служби проявив себе як відважний і мужній воїн, який завжди підтримував побратимів, був добрим, щирим, товариським другом.
Завтра, 22 травня 2025 року, о 09:20 год відбудеться прощання з Валентином Павловичем вдома за адресою: м. Овруч (Гептарі) вул. Павла Ковжуна, 29.
Після чого,на головній площі міста Овруч відбудеться мітинг для вшанування пам’яті Захисника.
Поховають Героя на кладовищі м. Овруч (р-н Кизили).
Запрошуємо громаду приєднатися до почесних заходів та вшанувати пам'ять Захисника України.
Нехай його подвиг назавжди залишиться в наших серцях.
Вічна пам'ять та слава Герою!" - йдеться у повідомленні.