Естонія побудує бомбосховище для дітей, які перебувають у центрі “Сонячний дім”

25.07 16:10    
Естонія побудує бомбосховище для дітей, які перебувають у центрі “Сонячний дім”


24 липня відбулося перше засідання спільної робочої групи, створеної для реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння, підписаного між: Естонським центром міжнародного розвитку (ESTDEV), Житомирською обласною військовою адміністрацією, Житомирською обласною радою та Обласним центром соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Житомирської обласної ради.

Метою співпраці є підготовка проєкту та потенційне будівництво бомбосховища для дітей, які перебувають у центрі “Сонячний дім”, зазначив керівник програми з розвитку інфраструктури ESTDEV Тармо Неедо.

У рамках зустрічі обговорили поточний стан проєктних робіт, які організовує та фінансує ESTDEV в рамках першого етапу, координацію дій усіх сторін для подальшого пошуку фінансування будівництва захисної споруди, а також розподіл відповідальності між учасниками відповідно до умов Меморандуму.

Ключовим результатом зустрічі було підписання договору з підрядною організацією, що стало стартом практичного втілення цілей Меморандуму.

Учасники засвідчили спільну зацікавленість у швидкому та ефективному втіленні проєкту, що має на меті забезпечити безпеку дітей в умовах воєнного стану.

Меморандум про взаєморозуміння став важливим кроком у розвитку міжнародного партнерства між Україною та Естонією в галузі захисту цивільного населення.

Довідково. Центр «Сонячний дім» створений для тривалого перебування дітей з області віком від 3 до 18 років з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги.

Основними завданнями Центру є: здійснення соціального захисту дітей, прийнятих до Центру, надання дітям комплексу соціальних послуг, проведення соціально-педагогічної корекції з урахуванням індивідуальних потреб кожної дитини, сприяння поверненню дитини до біологічної сім’ї, забезпечення відвідування дітьми загальноосвітніх або інших навчальних закладів чи індивідуальному навчанню з урахуванням потреб та можливостей дитини, сприяння формуванню у дітей власної життєвої позиції для подолання звичок асоціальної поведінки, надання психологічної та інших видів допомоги батькам (або особам, які їх замінюють) дітей, які перебувають у центрі, спрямованої на повернення дитини до сім’ї, розроблення рекомендацій з питань соціально-психологічної адаптації дитини для педагогічних та соціальних працівників і батьків.

Джерело: https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/224957-estonya-pobuduye-bomboshovische-dlya-dtey-yak-perebuvayut-u-centr-sonyachniy-dm.html

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
26 червня 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
26 червня 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
26 червня 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
26 червня 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
26 червня 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення