Забив знайомого до смерті та покинув у квартирі – до 8 років позбавлення волі засуджено житомирянина

28.07 10:30    
Забив знайомого до смерті та покинув у квартирі – до 8 років позбавлення волі засуджено житомирянина


За підтримки публічного обвинувачення прокурорів Житомирської окружної прокуратури жителя Житомира визнано винним у заподіянні умисного тяжкого тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент заподіяння (ч. 1 ст. 115 КК України).

Так, у липні 2021 року 64-річний житель Житомира прийшов в гості до знайомого, де вони разом розпивали алкогольні напої. На ґрунті раптової суперечки обвинувачений наніс товаришу численні удари руками та ногами в голову та грудну клітку, після чого пішов з квартири. Унаслідок побиття потерпілий зазнав крововиливів, множинних переломів кісток і ребер, через що невдовзі помер. Про смерть чоловіка правоохоронців повідомили сусіди.

Незважаючи на невизнання вини Корольовський районний суд м. Житомира визнав 64-річного чоловіка винним та призначив покарання у виді 8 років позбавлення волі.

Вирок не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження.

Джерело: https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/225041-zabiv-znayomogo-do-smert-ta-pokinuv-u-kvartir-do-8-rokv-pozbavlennya-vol-zasudzheno-zhitomiryanina.html

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 00:30
Уряд розпочав процес реорганізації Інституту модернізац ...
Сьогодні 00:00
Метеооновлення: українсько-фінський проєкт модернізує п ...
Вчора 23:59
На Прикарпатті рятувальники ліквідували масштабну пожеж ...
Вчора 23:58
18,6 млрд грн до держбюджету у жовтні - рекорд за остан ...
Вчора 23:57
Профілактика пневмонії у дітей і дорослих
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення