Прикордонники викрили транскордонну мережу з незаконного обігу психотропних речовин

22.09 15:48    
60-річна жінка налагодила незаконне розповсюдження лікарських препаратів із вмістом психотропних речовин. Препарати російського виробництва та інших виробників вона отримувала міжнародною поштою з Казахстану. Використовуючи платформу інтернет-магазину, продавала препарати і пересилала їх іноземним покупцям автобусами перевізників через пункти пропуску за кордон.

В рамках супроводу кримінального провадження за ст. 307 ККУ «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» оперативні співробітники Держприкордонслужби України спільно зі співробітниками Національної поліції у Житомирській області за процесуального керівництва прокуратури в столиці провели обшуки. У фігурантки кримінального провадження вилучено значну кількість пігулок із вмістом психотропів, а також грошові кошти у вітчизняній та іноземних валютах, оргтехніку, чорнові записи та інші матеріальні засоби, що підтверджують протиправні дії. Виявлені препарати містять речовину сибутрамін – психостимулятор, похідне амфетаміну, що посилює відчуття ситості. В Україні він включений до психотропних речовин, обіг яких обмежено.

Наразі зловмисниці, окрім ст. 307 ККУ оголошено підозру й за ст.305 «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів» Кримінального кодексу України.

Триває супровід кримінального провадження.

Прикордонники викрили транскордонну мережу з незаконного обігу психотропних речовин

Прикордонники викрили транскордонну мережу з незаконного обігу психотропних речовин

Прикордонники викрили транскордонну мережу з незаконного обігу психотропних речовин


Джерело: https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/228336-prikordonniki-vikrili-transkordonnu-merezhu-z-nezakonnogo-obgu-psihotropnih-rechovin.html

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:55
Двоє братів стали спільниками одесита в організації пла ...
Сьогодні 17:52
На Волині затримали директора фірми, який за гроші пере ...
Сьогодні 17:51
Правоохоронці ліквідували два канали незаконного перепр ...
Сьогодні 17:50
«Квиток за кордон» вартістю 23 тисячі доларів - у Києві ...
Сьогодні 17:49
30 тисяч доларів за археологічну довідку: у Луцьку затр ...
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення