На Житомирщині громаді повернуто сільськогосподарські землі загальною площею понад 151 га

01.04 09:20    
Північно-західний апеляційний господарський суд залишив рішення суду першої інстанції без змін та задовольнив позов Звягельської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Барашівської сільської ради Звягельського району до Приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Новий Шлях» про витребування земельних ділянок з чужого незаконного володіння.

Встановлено, що підприємство свого часу безпідставно видало себе за правонаступника колишнього ПКСП «Новий шлях». Тоді, використавши державний акт на право колективної власності на землю (за 1995 рік), незаконно набуло право приватної власності на п’ять земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 151,0705 га вартістю 694 тис. грн, що фактично є комунальною власністю Барашівської сільської ради Звягельського району.

Послідовно здійснюючи захист інтересів держави, окружною прокуратурою фактично виконано вказане рішення суду – забезпечено проведення державної реєстрації права комунальної власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 151,0705 га вартістю 694 тис. грн.

Водночас окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно державного реєстратора, яка незаконно перереєструвала земельні ділянки з комунальної власності за вказаним сільськогосподарським підприємством.

На Житомирщині громаді повернуто сільськогосподарські землі загальною площею понад 151 га

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:30
12 років за ґратами проведе харків’янка, яка за завданн ...
Вчора 22:30
Мінфін: Видатки загального фонду держбюджету у липні ст ...
Вчора 22:29
Німеччина надасть 50 млн євро на відновлення конфайнмен ...
Вчора 22:29
Держава інвестує у спроможність молодіжних і дитячих гр ...
Вчора 22:28
Уряд спрямував 4,9 млрд грн від ЄІБ на відновлення гром ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення