Костянтин Лопушанський: Переможці та призери чемпіонатів України з вільної та греко-римської боротьби

04.05 17:37    
Костянтин Лопушанський: Переможці та призери чемпіонатів України з вільної та греко-римської боротьби


04 травня відбулася зустріч зі спортсменами та тренерами області, які стали переможцями та призерами чемпіонатів України з вільної та греко-римської боротьби. Захід став нагодою відзначити високі спортивні результати наших атлетів, їхню наполегливість, силу духу та гідне представлення Житомирщини на всеукраїнському рівні.



До заходу долучився заступник начальника Житомирської ОВА Костянтин Лопушанський, начальник Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОВА Сергій Козловець та спортивна спільнота Житомирщини.

«Кожна ваша перемога — це результат великої щоденної праці, дисципліни та характеру. Сьогодні спортсмени Житомирщини не лише виборюють нагороди, а й формують сильне покоління, яке прославляє область і всю Україну на національному та міжнародному рівнях», — зазначив Костянтин Лопушанський.
Під час зустрічі були вручені грошові сертифікати спортсменам та їхнім наставникам за досягнення на чемпіонатах України.

Особливу увагу приділили успішному виступу збірної області з вільної боротьби на чемпіонаті України серед молоді, який проходив у Львові. Команда Житомирщини посіла четверте загальнокомандне місце, поступившись лише представникам Дніпропетровської, Львівської областей та Києва.



Чемпіонками України стали Єлизавета Кулаківська та Діана Котвицька, які вибороли право представляти Україну та Житомирщину на чемпіонаті Європи. Також нагороди отримали срібна призерка Анастасія Савчук, бронзова призерка Яна Терещенко та срібний призер серед чоловіків Денис Тимощук.



Відзначили й спортсменів із греко-римської боротьби — Нікіту Малецького та Святослава Коваля, які стали бронзовими призерами чемпіонату України у Тячеві.



Разом зі спортсменами нагороди отримали й тренери, які стоять за кожним успіхом своїх вихованців: Олексій Федорчук, Віктор Білокопитний, Богдан Гулаков, Ігор Прилуцький, Сергій Мельник, Олександр Кутаков, Віктор Рус, Віталій Артелемейчук, Олег Комендант та Назар Косенко.



Житомирщина продовжує підтверджувати статус регіону сильних спортивних традицій, де виховуються спортсмени, здатні гідно представляти область та державу на найвищому рівні.

Костянтин Лопушанський: Переможці та призери чемпіонатів України з вільної та греко-римської боротьби

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:50
Державна податкова служба: Переробна промисловість – лі ...
Вчора 20:49
Відстрочка для вчителів та інших педагогічних працівник ...
Вчора 20:48
Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на ...
Вчора 20:48
Мінцифри: Від розробки прототипу до гранту в 1,5 мільйо ...
Вчора 20:47
Уряд розподілив 35 млрд грн на реалізацію Планів стійко ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення