Житомирщина втратила ще одного свого Захисника
20.05 17:19
З глибоким сумом Андрушівська міська рада повідомляє про передчасну смерть нашого земляка, жителя міста Андрушівка — солдата Національної гвардії України Суприкіна Олександра Сергійовича, 1983 року народження. "Під час виконання службових обов’язків Суприкін Олександр Сергійович отримав важку хворобу, яка, на жаль, призвела до непоправного. Попри всі зусилля лікарів, врятувати життя військовослужбовця не вдалося. Андрушівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям і побратимам померлого Захисника. У цей важкий час сумує вся Андрушівська громада. Схиляємо голови, прощаючись з нашим Героєм, проводжаючи його в останню путь… Вічна пам’ять та слава Герою! Слава Україні!" - йдеться у повідомленні.
RuporZT
|