Ключові аспекти реалізації державної політики у сфері пробації на території Житомирської області. Робоча зустріч з представниками ДУ «Центр пробації»

03.06 17:07    
Ключові аспекти реалізації державної політики у сфері пробації на території Житомирської області. Робоча зустріч з представниками ДУ «Центр пробації»


03 червня відбулася робоча зустріч з представниками філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області та керівництвом Державної установи «Центр пробації».

Участь у заході взяли заступники начальника Житомирської ОВА Олександр Федько та Віктор Градівський, а також керівники структурних підрозділів Житомирської обласної військової адміністрації.

З боку Державної установи «Центр пробації» у зустрічі взяли участь виконувач обов’язків директора Державної установи «Центр пробації» Микола Рудик, перший заступник директора Державної установи «Центр пробації» Олександр Ковтуненко та начальник філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Анатолій Бобриньов.

Під час зустрічі обговорили ключові аспекти реалізації державної політики у сфері пробації на території Житомирської області, інтеграцію системи пробації до обласної мережі соціальних, медичних та психологічних послуг, а також розвиток співпраці з територіальними громадами області.

Особливу увагу учасники приділили питанням реінтеграції суб’єктів пробації з-поміж ветеранів війни, профілактики підліткової злочинності, організації соціально-виховної роботи, проведення медичних скринінгів, сприяння у відновленні документів та забезпечення доступу до необхідних соціальних послуг.

Окремо обговорено можливості залучення міжнародних організацій та інститутів громадянського суспільства до реалізації спільних ініціатив, спрямованих на створення безпечного, інклюзивного та безбар’єрного середовища в Житомирській області.

За результатами зустрічі сторони підтвердили готовність до подальшої співпраці та координації дій задля підвищення ефективності пробаційної діяльності, соціальної адаптації та ресоціалізації осіб, які перебувають у конфлікті із законом.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 20:52
Держспецзв’язку взяла участь у засіданні європейського ...
Сьогодні 20:51
На дорогах державного значення завершено основні планов ...
Сьогодні 16:20
Юлія Свириденко: Уряд забезпечив найбільший з початку п ...
Сьогодні 16:19
Підтримка бізнесу, що постраждав від війни: підприємцям ...
Сьогодні 16:19
Олексій Кулеба: Запущено Північний обхід Рівного – один ...
01 червня 17:43
Ремонт душової кабіни: коли потрібна допомога сантехнік ...
01 червня 16:07
Літній відпочинок у Карпатах: природа, здоров’я та акти ...
01 червня 16:05
Манометри: контроль тиску для безпеки та ефективності о ...
25 травня 20:10
Дрони DJI Matrice 4T та системи скидання: новий рівень ...
21 травня 20:19
Популярність та переваги електричних мотоциклів
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення