На Житомирщині визначили переможців Шкільної футбольної ліги «Полісся»

10.06 09:44    
На Житомирщині визначили переможців Шкільної футбольної ліги «Полісся»


09 червня у Житомирі відбулися фінальні матчі Шкільної футбольної ліги «Полісся» — масштабного спортивного проєкту, реалізованого за підтримки благодійного фонду BGV та президента футбольного клубу «Полісся» Геннадія Буткевича.



Цьогорічні змагання стали одними з наймасштабніших спортивних проєктів для школярів Житомирщини. Участь у турнірі взяла 141 команда із 39 територіальних громад області, а загалом ліга об’єднала понад 1 500 юних футболістів.



У фінальній частині змагань зустрілися найсильніші команди з усіх чотирьох районів області. Юні спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки, командний дух та справжню волю до перемоги.



Переможцем Шкільної футбольної ліги «Полісся» стала команда гімназії №2 міста Звягель. Окрім чемпіонського кубка, футболісти отримали сертифікат на 100 тисяч гривень для придбання спортивного інвентарю.



Друге місце посіла команда ліцею №15 міста Бердичів, яка була відзначена сертифікатом на 75 тисяч гривень. Бронзовими призерами стали учні Глибочицького ліцею, які отримали сертифікат на 45 тисяч гривень. Четверте місце виборола команда Коростенського міського ліцею №10, що отримала сертифікат на 10 тисяч гривень для розвитку спортивної бази.



Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко привітав учасників та переможців турніру, відзначивши важливість розвитку дитячого спорту в області.

«Дивлячись на таку самовіддачу, я переконаний, що саме у двобоях Шкільної ліги “Полісся” формуються майбутні зірки українського футболу, які зовсім скоро прославлятимуть Житомирщину та всю Україну на всеукраїнських і міжнародних аренах. Тим більше, що за фінальними матчами спостерігали фахівці ФК “Полісся”», — зазначив Віталій Бунечко.

Очільник області подякував Геннадію Буткевичу за системну підтримку дитячо-юнацького спорту, створення можливостей для розвитку молодих талантів та популяризацію здорового способу життя серед дітей і молоді. Завдяки таким ініціативам юні спортсмени отримують додаткову мотивацію для занять спортом, а футбол на Житомирщині продовжує активно розвиватися та залучати нових учасників.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
Вчора 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
Вчора 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
Вчора 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
Вчора 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
Вчора 17:11
Андрій Сибіга: Уряд за ініціативи МЗС включив Молдову д ...
Вчора 17:09
Міноборони: в Армія+ запустили новий навчальний курс пр ...
Вчора 17:07
URC-2026: Нові міжнародні домовленості сприятимуть розв ...
Вчора 17:05
Україна посилює співпрацю з Європейським інститутом ген ...
Вчора 17:03
Якщо відновити людину – вона відновить країну: на URC-2 ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення