Від всеукраїнських олімпіад до міжнародних конкурсів: у Житомирі відзначили обдаровану молодь

23.06 13:50    
Від всеукраїнських олімпіад до міжнародних конкурсів: у Житомирі відзначили обдаровану молодь


Відзначили ліцеїстів та вихованців закладів освіти, які цього року стали переможцями всеукраїнських олімпіад, наукових конкурсів та міжнародних змагань. За свої досягнення вони отримали грошові стипендії для обдарованої молоді.

Серед стипендіатів — Софія Невмержицька, учениця Наукового ліцею Житомирської політехніки, яка стала фіналісткою Міжнародної науково-технічної виставки Regeneron ISEF у США. Відзначили також Вероніку Жукову з ліцею №17 — володарку золотої медалі Міжнародного конкурсу комп’ютерного малюнка «Творчість без границь» та переможницю міжнародного конкурсу з вебдизайну й комп’ютерної графіки.

Стипендії отримали переможці всеукраїнських учнівських олімпіад. Серед них — Артем Бура, Олександр Свірчевський і Максим Федорчук, які успішно виступили на олімпіаді з інформатики. Свої знання з хімії на всеукраїнському рівні підтвердили Злата Ліванська та Артем Лозовий.

Серед стипендіатів — Костянтин Болдирєв, переможець олімпіади з інформаційних технологій, Назарій Поліщук, який виборов нагороду з географії, Тетяна Стралківська — переможниця олімпіади з історії, Анастасія Грибан — з української мови та літератури, а також Ілля Боримський, який став одним із кращих на Всеукраїнській олімпіаді з польської мови.

Відзначили й юних математиків. Стипендії отримали Діана Фоміна та Давід Кузьмін — переможці Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів 5–7 класів імені Юлії Здановської. Серед старших ліцеїстів нагороду здобула Анастасія Рассадкіна — переможниця Всеукраїнської олімпіади з математики та капітанка команди-переможниці математичного турніру Київської школи економіки.

За успішний виступ на Всеукраїнському математичному турнірі Київської школи економіки відзначили також Софію Корнелюк, Володимира Сержанського та Тимофія Оснадчука.

Стипендіатами стали й переможці ХVI Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка — Анна Проботюк, Анна Гончарук та Маргарита Карбовська.

За перемоги у XXIV Всеукраїнській конференції-конкурсі науково-дослідних робіт «Зоряний шлях» відзначили Діану Дворак, Софію Голоднюк та Артема Остапенка.

Серед нагороджених також Катерина Проботюк — переможниця Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра».

Від всеукраїнських олімпіад до міжнародних конкурсів: у Житомирі відзначили обдаровану молодь

Від всеукраїнських олімпіад до міжнародних конкурсів: у Житомирі відзначили обдаровану молодь

Від всеукраїнських олімпіад до міжнародних конкурсів: у Житомирі відзначили обдаровану молодь

Від всеукраїнських олімпіад до міжнародних конкурсів: у Житомирі відзначили обдаровану молодь

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:35
За матеріалами СБУ довічне ув’язнення отримав «топщур» ...
Вчора 21:35
Виплатили фіктивним працівникам понад 13 млн грн: на По ...
Вчора 21:33
Юлія Свириденко: У Гданську фіналізували домовленості п ...
Вчора 21:32
Комюніке Прем’єр-міністра України Юлії Свириденко та Пр ...
Вчора 21:29
Із початку повномасштабного вторгнення вдалося мобілізу ...
Вчора 16:30
375 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури ...
Вчора 16:28
МОЗ: Україна поділилася з Норвегією досвідом роботи мед ...
Вчора 16:26
Юлія Свириденко: 160 угод на понад 10 млрд євро буде ук ...
Вчора 16:24
Нові можливості для українського експорту: Держпродспож ...
Вчора 16:22
Уряд погодив передачу УЗ трьох арештованих тепловозів Б ...
Вчора 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення