Житомирщина отримає понад 240 млн грн на підвищення зарплат освітянам та соцпрацівникам
25.06 13:53
Житомирська область отримає 240,6 млн гривень з державного бюджету. Ці кошти спрямують на виплату підвищених заробітних плат працівникам сфери освіти та соціальним працівникам регіону. Фінансування виділено в межах масштабного урядового проєкту: Кабінет Міністрів України розподілив 6,6 млрд грн між 24 обласними бюджетами країни. Про це зазначила Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко. Сума для кожної області вираховувалася індивідуально. Ключовими факторами при розподілі стали реальні потреби регіону в підвищенні виплат та спроможність місцевих бюджетів самостійно покривати ці витрати. Принцип розподілу дотацій: Чим менше власних доходів має регіон, тим більшу частку витрат бере на себе держава. Згідно з рішенням Уряду, фінансова допомога надається за диференційованою шкалою: до 80% необхідних видатків держава покриває для бюджетів територіальних громад та областей, де тривають або можливі бойові дії; від 50% до 80% компенсації отримують місцеві бюджети, які демонструють недостатню фінансову спроможність. Завдяки цим субвенціям громади Житомирщини зможуть забезпечити стабільні та підвищені виплати фахівцям, які тримають освітній та соціальний фронти області.
RuporZT
|