В Олевській громаді відкрили простір «Надія» — місце пам’яті та вшанування
26.06 14:52
Надія — це тихе світло, що народжується в серці навіть тоді, коли довкола згущуються сутінки. Вона непомітно підтримує у хвилини втоми, допомагає зцілювати душевні рани та дає сили підводитися після найважчих випробувань. У рамках Дня спільнодії «Інновації “Ти як?” в громадах», що відбувся в Олевській територіальній громаді в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» — ініціативи першої леді України Олена Зеленська, було відкрито простір «Надія». Участь у заході взяли перша заступниця начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталія Остапченко, регіональна координаторка програми «Ти як?» Ірина Гладка, представники Координаційного центру підтримки цивільного населення при Житомирській ОВА, а також голови громад і консультанти програми «Ти як?» з Олевської, Андрушівської, Чоповицької та Гришковецької громад. «Важко говорити про втрати, важко щодня жити у невідомості, коли кожен день стає випробуванням на витривалість і віру. Та саме надія дає сили прокидатися зранку, продовжувати шлях і не втрачати сенс у найтемніші часи. Вона тримає людину на плаву — заради дітей, заради себе, заради майбутнього, яке обов’язково має бути світлим», — зазначила Наталія Остапченко. Простір «Надія» став символічним місцем пам’яті та підтримки. Він уособлює спільне прагнення до повернення кожного захисника додому та нагадує про важливість турботи про тих, хто щодня живе в очікуванні звістки про своїх близьких.
RuporZT
|