Помічник Президента України Віталій Журавський відвідав Брусилівський район
22.11 13:44
В Брусилівському районі відсвяткували день працівників сільського господарства. Участь в заходах взяв помічник Президента України Віталій Журавський, який особисто відзначив кращих трудівників, та допоміг створити святкову атмосферу, запросивши виступити перед хліборобами відомий в області та Україні музичний гурт «Древляни».
Працю хліборобів цінили і цінуватимуть завжди по особливому.
З шаною і повагою керівництво району та помічник Президента України Віталій Журавський вітали працівників сільського господарства в Брусилові. В будинок культури зійшлися передовики, власне ті, від кого залежав цьогорічний рекордний врожай зернових, м'яса та молока. Кожен отримав грамоту та грошову премію, про кожного було сказано чимало заслужених слів вдячності. І все ж головним подарунком став виступ відомого музичного гурту «Древляни».
Скільки вже сказано і написано за важку, потрібну працю хлібороба, проте зайвим не буде сказати те, що саме від цих людей залежить добробут чи не кожного українця.
RuporZT
|