Листоноша з Андрушівщини виграла туристичну путівку

Листоноша з Андрушівщини виграла туристичну путівку

06.08 13:32    
Гарний відпочинок – краща винагорода за постійність у смаках в безмежному інформаційному просторі, – вирішили у газеті "20хвилин". Кожен, хто підписався на газету до кінця року мав шанс виграти туристичну путівку. Акція тривала до першого серпня. До участі у ній було подано сто двадцять передплатних купонів. Один з них приніс удачу своєму власнику. Розіграш було проведено у туристичній агенції, що люб’язно пропонує свої послуги щасливчику. Саме там і відбулося нагородження листоноші, у відділенні якої виявилося найбільше охочих передплатити "20 хвилин" до кінця року.

Серед шестиста поштових відділень найбільшу кількість передплатників оформила листоноша з села Лебединці Андрушівського району Скринька Оксана Володимирівна.

Оксана Скринька з хвилюванням отримувала свій приз – подарунковий сертифікат від агенції «Галопом по Європах» та газети "20хвилин".

Розгублена листоноша не розраховувала на таку винагороду своєї щоденної праці.

Оксана Скринька, листоноша: "Я такої перемоги не очікувала – я по життю нещаслива людина. Я ніколи б не подумала, що можу потрапити на цю акцію таким чином. Це сталося через те, я думаю, що наші люди у селі люблять газету «Двадцять хвилин», передплачують і з нетерпінням її чекають. Дякуючи їм я маю можливість відпочити".

Тепер переможниця має обрати місце відпочинку. Для неї це задача не проста, адже, як зізнається дівчина, вона ще ніколи не мала нагоди кудись подорожувати. Керівник агенції радо допомагає Оксані визначитись.

Юрій Мойсєєв, представник туристичних агенцій «Галопом по Європах»: "На ці гроші Оксана могла б поїхати відпочити і у Крим, і у Карпати, і у Туніс, і у Туреччину. У Болгарії сьогодні дуже гарний відпочинок. Є куди їхати. Бажання є, гроші є – Оксана гарно відпочине. Ми їй у цьому будемо дуже допомагати".

На такий щасливий випадок керівництво Укрпошти в області пообіцяло надати Оксані незаплановану відпустку. Є час спланувати свою відпустку і володарці такого ж призу за розіграшем передплатних купонів на газету "20 хвилин".

Переможець- Ярцева І.В. Провулок Вацківський, 9, квартира 150

Удачливу передплатницю вже чекають у турагенції "Галопом по Європах" за адресою майдан Корольова, п’ять.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: ТРК Житомир
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:50
Заступник Голови ДСНС провів онлайн-нараду з представни ...
Вчора 22:50
Вінничанка вдруге намагалась вивезти чоловіка за кордон
Вчора 22:49
Прикордонники Ізмаїльського загону ліквідували схему не ...
Вчора 22:49
У пункті пропуску прикордонники виявили в іноземця забо ...
Вчора 22:48
На Волині викрили схему нелегального переправлення чоло ...
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
11 жовтня 18:26
Як тіосульфат натрію впливає на родючість ґрунтів і вро ...
10 жовтня 23:30
Реклама на пакетах: особенности и преимущества
09 жовтня 23:21
Якісна доставка суші: швидко, зручно та смачно
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення