Свободівець Сергій Крутій допоміг Садківській громаді
19.06 10:03
Вже понад п'ять років в селі Садки Житомирського району існувала гостра проблема пов'язана із незадовільною якістю перевезень на автобусних маршрутках загального користування та постійною перезавантаженістю транспорту. З відповідною скаргою мешканці звернулися до голови Житомирської райдержадміністрації свободівця Сергія Крутія.
Очільник райдержадміністрації особисто проїхав вздовж маршруту Житомир-Садки та ознайомився із проблемою особисто і залишився незадоволеним якістю та комфортом транспорту.
"Мене обурює те, що маршрутка занадто мала для такої кількости громадян. Першочергове – інтереси пасажирів, все инше – другорядне. Адже у цей складний для держави час влада має бути не десь збоку, а разом із громадою, діючи в її інтересах", – наголосив Сергій Крутій.
Садківський сільський голова Віталій Рожко розповідає: "За сприяння Сергія Крутія мешканці нашого села вже сьогодні мають змогу отримувати якісні послуги перевезення, що було великою проблемою впродовж багатьох років. Крім зручного транспортного засобу також було змінено графік у відповідності до побажань громади. Це наша спільна маленька перемога".
Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»
RuporZT
|