Діяльність Романівського центру зайнятості перевіряла громадськість

Діяльність Романівського центру зайнятості перевіряла громадськість

03.04 15:18    
Як стало відомо Інтернет-порталу Рупор Житомира, 25 березня Романівський районний центр зайнятості проінспектували активісти Житомирської громадської організації для людей з інвалідністю «Молодь.Жінка.Сім’я.» на чолі з головою організації Нелею Ковалюк. Тут та в інших районних установах вони вивчали доступність послуг для інвалідів-візочників.

Схвальною була оцінка Романівського районного центру зайнятості, адже служба зайнятості приділяє особливу увагу та впроваджує нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Державна служба зайнятості відповідно до законів України «Про зайнятість населення» та «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» сприяє трудовій реабілітації та працевлаштуванню громадян з особливими потребами з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) на вільні та новостворені або пристосовані для них робочі місця, заявлені підприємствами. У районному центрі зайнятості постійно ведеться облік осіб з інвалідністю, які звернулися за сприянням у працевлаштуванні, та облік робочих місць, на які, за інформацією підприємств, можуть бути працевлаштовані громадяни цієї категорії.

Переконливим прикладом конкретної роботи з такими громадянами є історія працевлаштування Олександра Будника. Він має повну вищу освіту, за спеціальністю – радіотехнік, працював більше 15 років інженером електрозв’язку, через хворобу втратив ноги та вимушений був звільнитися. Інвалід І групи. Зареєструвавшись у центрі зайнятості, отримав комплекс профінформаційних послуг. Брав участь у різноманітних заходах центру. Був працевлаштований відповідно до рекомендацій МСЕК за спеціальністю радіотехнік (за якою здобував освіту) на дотаційне робоче місце. Працює в офісі приватного підприємця І. Дубеля.

За підсумками інспекції Житомирської громадської організації для людей з інвалідністю «Молодь.Жінка.Сім’я.» визначено: найкраще в районі з цією категорією населення працюють центр зайнятості та управління Пенсійного фонду.


За матеріалами прес-служби Регіонального центру зайнятості

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
26 червня 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
26 червня 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
26 червня 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
26 червня 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
26 червня 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення