На Житомирщині журналістам показали, де ростуть ялини

23.12 14:54    
На Житомирщині ялинок вистачить усім. Не варто хвилюватися і про те, чи не зникнуть ялинки через кілька років, якщо мешканці нашої області святкуватимуть новорічні свята із живою зеленою красунею.

«Цього не станеться, - запевнює головний лісничий державного підприємства «Малинське лісове господарство» Василь Маєвський і веде журналістів на лісову ділянку, щоби ті на власні очі побачили, як на спеціальній плантації тисячі новорічних красунь різного віку та розміру чекають свого часу, щоб прикрасити собою свято.

На Житомирщині журналістам показали, де ростуть ялини

На Житомирщині журналістам показали, де ростуть ялини

« В нашому лісгоспі таких плантацій понад 30 гектарів. Щорічно ми висаджуємо 3-4 гектари ялин спеціально для новорічних свят. На разі маємо таких деревець понад 60 тисяч штук, а минулого року за всю ялинкову кампанію реалізували трохи більше 2,5 тисяч.»

Далі гості їдуть до лісового розсадника, де зовсім маленькі сіянці хвойних порід чекають весни, щоб «переселитися» після зимівлі на лісові ділянки.

Закінчується прес-тур на ялинковому базарі. Там кожен бажаючий може вибрати собі ялинку до смаку та придбати її за помірною ціною.

Лісничий демонструє, яке маркування має мати легально заготовлена новорічна красуня та як перевірити її походження: «Бирка або самоклеюча стрічка, що кріпляться до стовбура деревця є таким собі «паспортом», за штрих-кодом з якого можна дізнатися, де вона була заготовлена.»

Загалом лісівники Житомирщини цьогоріч мають можливість реалізувати 185 тисяч новорічних деревець. В лісгоспах створено близько 800 гектарів плантацій різновікових новорічних ялин, де підростає понад 3 мільйони штук майбутніх зелених красунь.

На сьогодні підприємствами області уже реалізовано понад 22 тисячі штук новорічних ялин. Середня вартість одного деревця – 35 грн. Наші ялинки та сосни поїхали на Київщину, Одещину, Миколаївщину, Херсонщину, Черкащину, Кіровоградщину.

Минулого року обсяг реалізації новорічних ялин склав близько 50 тисяч штук.


Прес-служба ЖОУЛМГ

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 11:32
Трансформація Сил оборони: як працюватиме нова система ...
Сьогодні 11:31
Україна та Німеччина обговорили розвиток технологічних ...
Сьогодні 11:31
МОЗ: Електронний розподіл в інтернатуру: 95% цьогорічни ...
Сьогодні 11:31
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Міністром з ...
Сьогодні 11:30
Відбулося засідання Координаційного центру з питань інж ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
Вчора 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення