Сьогодні відновлять навчальний процес у Горщиківській школі на Коростенщині

25.10 09:04    
У 2016 році в Горщиківській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проводяться будівельні роботи за проектом «Реконструкція будівлі з термосанацією».

Про це повідомляє управління освіти і науки облдержадміністрації.

Замовником даного ремонту є департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації, підрядником будівельна компанія «Уют Строй» м.Житомира.

На сьогодні виконується утеплення і опорядження фасадів та влаштування шатрового даху.

Внаслідок того, що на частині приміщення закладу не відремонтована покрівля, протягом 5-10 жовтня 2016 року відбулося її протікання та потрапляння води в окремі навчальні кабінети 2 блоку та спортивного залу.

У зв’язку з тим, що повноцінно проводити уроки в приміщенні школи не було можливості, відділом освіти Коростенської райдержадміністрації спільно з дирекцією школи було прийнято рішення щодо призупинення навчально-виховного процесу до 24.10.2016 року.

Для виправлення ситуації збільшено кількість будівельників, які займаються ремонтом покрівлі. Роботи проводяться також у вихідні дні.

Комісією Коростенської райдержадміністрації, представниками педагогічного колективу і батьківського комітету спільно з представниками підрядника проведено огляд кабінетів та приміщень школи з метою оцінки заданих збитків.

Прийнято рішення про виділення будівельних матеріалів та залучення працівників для ліквідації наслідків затікання.

Станом на 24 жовтня 2016 року частина пошкоджень ліквідована силами технічних та педагогічних працівників.

З 25 жовтня 2016 року в Горщиківській школі буде відновлено навчальний процес.

Заняття будуть проводитися в 1 блоці школи, який не постраждав внаслідок атмосферних опадів.

Питання створення безпечних умов навчання у Горщиківській ЗОШ перебуває на контролі органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:24
На Миколаївщині поліцейські затримали водія, який ймові ...
Вчора 22:24
Відбулося засідання Координаційного центру з питань інж ...
Вчора 22:23
Затверджено механізм супроводу іноземних добровольців, ...
Вчора 22:22
Юлія Свириденко взяла участь у щорічній зустрічі спільн ...
Вчора 22:21
Премʼєр-міністр України Юлія Свириденко вручила се ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення